Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kartvizit Basımı Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Ankara Maliyet: Detaylar: 8x5 Ölçülerinde, çift taraflı, mat selefon, kısmi lak Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 1 Hafta ...

sermen08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sermen08

Webmaster / Ankara

Alt 11-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit Basımı

İşin teslim alınacağı şehir: Ankara

Maliyet: Detaylar: 8x5 Ölçülerinde, çift taraflı, mat selefon, kısmi lak

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 Hafta

İşle ilgili açıklama: Kartvizit sayısı önemli değildir, 100-150 tane işimi görecektir.

Son olarak özel kesim olursa fiyat ne kadar oynar bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli - Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli ya da Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli | Kartvizit Basımı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

7000ap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7000ap

Grafiker / İzmir

Alt 17-03-2011 #3
100 - 150 adet için kısmi lak biraz zor gibi... en az 1000 adet istersen fiyata ayarlayabilirim