Kartvizit Baskı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kartvizit Baskı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kartvizit Baskı Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: Maliyeti 50 lirayı geçsin istemiyorum 500 yada 1000 adet kartvizit olabilir. Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: ...

burakkaralar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkaralar

Webmaster / İstanbul

Alt 11-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit Baskı

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Maliyeti 50 lirayı geçsin istemiyorum 500 yada 1000 adet kartvizit olabilir.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 3

İşle ilgili açıklama: Kartvizit bastırmak istiyorum fakat acil olması gerekiyor bayramda elimde olması lazım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kartvizit Baskı - Türkiye GeneliKartvizit Baskı - Türkiye GeneliKartvizit Baskı - Türkiye GeneliKartvizit Baskı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

reklamci045 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamci045

Baskıcı / Manisa

Alt 29-01-2014 #3
1000 adet fiyati kadar ?
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 29-01-2014 #4
Bayram da teslim dediğiniz 11-10-2013 tarihnde açılmış ilanınız güncelliğini koruyour ise yeni bir ilan açınız.

Konu içerik ve tarihi bakımından tarafımdan kapatılmıştır.