Kartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kartvizit baskı yaptırılacakdır Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: Uygun çokda ucuz bir kağıt olmamak şartı ile bayram bitmeden kartvizit bastırmak istiyorum Tasarım: Hariç İşin ...

capuela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

capuela(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 17-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit baskı yaptırılacakdır

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Uygun çokda ucuz bir kağıt olmamak şartı ile bayram bitmeden kartvizit bastırmak istiyorum

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 2 iş günü

İşle ilgili açıklama: Hazır PSD hali ile hazırlanmış Önlü arkalı Kartvizit

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye GeneliKartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye GeneliKartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye GeneliKartvizit baskı yaptırılacakdır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..