Kartvizit çaışmam

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çaışmam ...

Kartvizit çaışmam
noble34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noble34

Hiç Biri / İstanbul

Kartvizit çaışmam

Alt 12-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar kendi çapımda kartvizit çalışması yaptım madeni yağ sektörüne çalşan firma için arkalı önlü bir çalışma yorumlarınız benim için çok önemlidir.Yorumlarınızı bekliyorum.

Kartvizit çaışmam

Kartvizit çaışmam

Kartvizit çaışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fretzly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fretzly

Webmaster / İstanbul

Alt 12-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş bir çalışma olmuş. Ama ön yüzde biraz fazla kopukluk ve karmaşa mevcut. Genel koordinatör yazısıyla slogan sanki kartvizitten dışlanmış. Sonradan monte edilmiş gibi bir izlenim veriyor. Ayrıca İstanbul yazısındaki "t" karekterinin kırmızı renk olamasının özel bir anlamı yok ise aynı renk yapman daha doğru olur. Bunun yerine "İstanbul" ile "yağ sanayi" kelimelerini farklı renk yapabilirsin veya bold ve thin font kullanarak ayırt edici hale getirebilirsin. Genel olarak güzel çalışma. Sadece bir kaç ufak yer-yön-renk düzeltmesi yapılabilir :angel: Emeğine sağlık. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
noble34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noble34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-03-2009 #3
teşekkür ederim çok güzel bir yorumdu logo uzun olduğu için sloganı koyacak yer bulamadım birde sade bir çalışma düşündüğüm için ayrı tuttum bu konuda öneriniz olursa seve seve uygularım.
Bu mesajdan alıntı yap