kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat

Kartvizit Tasarımları - kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat Sponsorlu Bağlantılar ilk calısmamızdır insaallah resim cıkmıstır nedense resim eklemeyi yapamiyorum :angel:...

konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 07-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk calısmamızdır insaallah resim cıkmıstır nedense resim eklemeyi yapamiyorum :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ewray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewray

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok basit bir tasarım olmuş hiç biryerde hiç bir şekilde kullanılmaz daha fazla çalışmanız lazım bu konuda. Daha çok anaokulu kartlarına benziyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 08-07-2011 #3
netbook ta mı çalıştın sen bu işi ?
Bu mesajdan alıntı yap
konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Dosya18
Alt 08-07-2011 #4
Çok basit bir tasarım olmuş hiç biryerde hiç bir şekilde kullanılmaz daha fazla çalışmanız lazım bu konuda. Daha çok anaokulu kartlarına benziyor.
evet haklısınız sizde kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat acemi işi oldu biz ders almaaya basladik 1 hafta icerisinde cok guzel kalrt vizit ve brosürlerle tekrar cikacagiz af buyrun siz ustasiniz bizde cırak ama siz usta oldugunuz icin bu konuda calismalarinizi görsel olarak yapsanız güzel olmazmı mesela örneke olarak yotub ve buna benzer sitelerden tam bir calısma sergileyemiyorum kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat
yorumlariniz icin tsk ederim kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat
Bu mesajdan alıntı yap
ewray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewray

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-07-2011 #5
evet haklısınız sizde kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat acemi işi oldu biz ders almaaya basladik 1 hafta icerisinde cok guzel kalrt vizit ve brosürlerle tekrar cikacagiz af buyrun siz ustasiniz bizde cırak ama siz usta oldugunuz icin bu konuda calismalarinizi görsel olarak yapsanız güzel olmazmı mesela örneke olarak yotub ve buna benzer sitelerden tam bir calısma sergileyemiyorum kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat
yorumlariniz icin tsk ederim kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat
ders alıyorsan zaten zamanla öğrenirsin internetten falan farklı kartvizit tasarımları araştır onların benzerlerini yapmaya çalış sonr ayaratıcılığın girer işin içine
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbroke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbroke(24)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-07-2011 #6
kardeş bi kart visiztte fazla resim güzel olmaz yazılar alt alta olmalı telefon ve faz en altta olabilir mesala kayıtın boyundan 5 px icerde bi cerceve olabilir bilmiyorum orası senin yaratıcılığına kalmıs
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-07-2011 #7
nediyeyim bilmiyorum kartvizit calısmaları acemi/1 Gönül Hırdavat
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-07-2011 #8
Öncelikle program öğrenmekten ziyade size prof. olarak şunları tavsiye etmeliyim.
- Geniş çaplı bir renk araştırması (Renk nedir? Hangi renkler hangi renklerle kullanılır?)
- Temel tasarım ilkeleri nelerdir ve nasıl oluşur?
- Tasarım grup ve çeşitlerine göre dikkat edilmesi gereken ilkeler ... vb.

İnanın programdan önce bunlar öenmlilik derecesi en yüksek olan unsurlardır.
Bu mesajdan alıntı yap
maxiimuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxiimuss

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #9
Çalışmanın renkleri üzerinde oynamanızı daha çok ürünleri ve ismi yada şirketi ön plana çıkartacak renkleri kullanın.Sade bir çalışma olmuş.Renk uyumunuda ayarlayamamışsınız.Tavsiyem renk ayarlamasını iyi yapın ve daha iyi birşeyler hayal edin.

(Nacizane görüşümdür.)
Bu mesajdan alıntı yap
ataahu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataahu

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #10
Bak dinle beni sen ortaya bır kartvızıt cıkarmısın eyvalllah demekkı hıc kullanmıyor yada bılmıyor degılsın yavasca ogrenceksın.fakat marıfet öğrenmek degıl de ortaya kendı yaratıcılıgını cıkarmak.ben oturdugumda etrafıma baktıgımda bır tablo olsun resım olsun bıseyler cıkarıyorum mesela ben bır tablodan bı logo cıkarıyorum eskız yapıyorum tarayıp çiziyorum.ama ınan kendıme hala grafıker dıyemıyorum daha cok calısmalıım.dediğim gibi programı bır yere kadar öğrenırsın ama yapman gereken tek sey yaratıcılık.tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları