Kartvizit çalışmam four feather advertising agency

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışmam four feather advertising agency Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızla katkıda bulunursanız sevinirim....

leonidas35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonidas35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızla katkıda bulunursanız sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar çok üste ve çok altta kalmış biraz daha yukarı aşağıya kaydırırsan tam olcak eline sağlık güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-09-2008 #3
benim anlamadıığım çok şey var...

adrese göre bu ajansa türkiyede öyle değil mi? o zaman adı neden türkçe değil? şik duruyor olabilir ama biz türkiyede yaşıyoruz...logo renkli güzel...ama o logo kendi yapmalısınızKartvizit çalışmam four feather advertising agency bu karta logo renkli olduğuna göre sağa da neden desen siyah beyaz?

daha değişik şeyler yapmalısınız....forumda yada internette kartvizit tasarımları inceleyin....

enteresan bir tasarım ben anlamadım:S
Bu mesajdan alıntı yap

leonidas35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-09-2008 #4
benim anlamadıığım çok şey var...

adrese göre bu ajansa türkiyede öyle değil mi? o zaman adı neden türkçe değil? şik duruyor olabilir ama biz türkiyede yaşıyoruz...logo renkli güzel...ama o logo kendi yapmalısınızKartvizit çalışmam four feather advertising agency bu karta logo renkli olduğuna göre sağa da neden desen siyah beyaz?

daha değişik şeyler yapmalısınız....forumda yada internette kartvizit tasarımları inceleyin....

enteresan bir tasarım ben anlamadım:S

Çok enteresan bi yorum bende sizi anlamadım. Türkçe olma zorunluluğu mu var. (Belki yurdışına da çalışıyor bu firma dimi?) Ben de Türkiye de yaşıyorum tüm benliğimle. Bu arada logo da tamamen bana aittir. Logo renkli ise neden desen de renkli olmak zorunda bende bunu anlamadım. İzahını alabilirmiyim, Öğrenmiş olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #5
Çalışamanızda ilk göze çarpan sağ tarafta kullandığınız desen şeklindeki çizimlerin bir kartvizit için gereğinden fazla vurgulandığı.Kartvizit mümkün olduğunca sade ve gözü çok meşgul etmeyen bir çalışma olmalı.Yanlış anlaşılmasın bu basit olsun manasına gelmemeli.Sizin çalışmanızda örneğin logotype ile sağ taraftaki desen arasında bir benzerlik,bütünleyicilik olmadığından ikisi başlı başına göze hitap ediyor.Demek istediğim anlaşılmıştır inşaallah.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-09-2008 #6
Çok enteresan bi yorum bende sizi anlamadım. Türkçe olma zorunluluğu mu var. Örneğin Show Türkçe mi? Bu arada logo da tamamen bana aittir.
Yok, türkçe olması zorunda değil...o zaman bu durumda kartvizit çft taraflı olmalı türkçe - inglizce yada her hangi başka bir dil....

Show hmmm bunu anlamadım daha açık söylermisin neye bağalı bu kelime?

Logo renkli ise neden desen de renkli olmak zorunda bende bunu anlamadım. İzahını alabilirmiyim, Öğrenmiş olurum.

- renkli logoya göre desen var eğer logoya göre bir renk olması bütünlük sağalar diye
Bu mesajdan alıntı yap

leonidas35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-09-2008 #7
Çalışamanızda ilk göze çarpan sağ tarafta kullandığınız desen şeklindeki çizimlerin bir kartvizit için gereğinden fazla vurgulandığı.Kartvizit mümkün olduğunca sade ve gözü çok meşgul etmeyen bir çalışma olmalı.Yanlış anlaşılmasın bu basit olsun manasına gelmemeli.Sizin çalışmanızda örneğin logotype ile sağ taraftaki desen arasında bir benzerlik,bütünleyicilik olmadığından ikisi başlı başına göze hitap ediyor.Demek istediğim anlaşılmıştır inşaallah.Kolay gelsin.
Çok net anlaşılmıştır, teşekkür ederim. Yorumunuzun ışığında biraz değişiklikle bu şekilde yaptım

Bu mesajdan alıntı yap
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-09-2008 #8
Bence sade olduğu kadar amacına hizmet edebilecek bir çalışma olmuş, emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tubacer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tubacer

Grafiker / Ankara

Alt 26-09-2008 #9
ikincisi hoş olmuş ama yazılar kenara çok yakın her kenardan 4er mm boşluk bırakırsanız daha iyi olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-09-2008 #10
sade ama şık bir çalışma olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
advertising, agency, çalışmam, feather, kartvizit