Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans)

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans) Sponsorlu Bağlantılar Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar......

Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız üzerindeki iletişim bilgilerini (web adresi, e-mail, tel. vs) lütfen blur tool ile kaldırıp .Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans) butonunu kullanarak yeniden yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. İçinde kaldırılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #3
kusura bakmayın unutmuşum Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans)
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #4
size adres bilgilerini blurlayın dedi siz tamamen kaldırmışsnzKartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans)o şekilde yaparsan daha rahat yorumlarız.bu arada kedijolinin anlamınıda merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #5
Benim önceden kendime ait joli dizayn adında firmam vardı. Jolinin anlamı fransızcada güzel hoş anlamındaKartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans) Sonra kedi ajans firmasıyla birleştik.Ve adımız kedijoli ajans oldu kısaca hikayemiz böyle Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans)
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #6
Klasik bir kartvizit olmasını istedik bu yüzden renklerden kaçındım tşk jokermen.
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #7
fena deil aslında ama ismden yola çıkarak bi tasarm yapabilrdn aslında.daha iyi çağrışım yapar hemde maskot gibi kullanılabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #8
Klasik bir kartvizit olmasını istedik bu yüzden renklerden kaçındım tşk jokermen.
çok da klasik bir kartvizit sayılmaz bence, kartvizitlere radius (ovallik) moda olmuş galiba, bu hem kartvizite bıçak yapılması vesilesiyle bir maliyet yükler, hem de gerçek hayatta çok kullanışlı olmaz, şahsi fikrim elbette, ayrıca bir logo göremiyorum katvizitte ve yazılar çok geri planda kalmış. Dekoratif şekillerden oluşan bir kart görünüyor sadece...

bu arada kartvizit çalışmanızı logo başlığı altına açmışsınız

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #9
çok da klasik bir kartvizit sayılmaz bence, kartvizitlere radius (ovallik) moda olmuş galiba, bu hem kartvizite bıçak yapılması vesilesiyle bir maliyet yükler, hem de gerçek hayatta çok kullanışlı olmaz, şahsi fikrim elbette, ayrıca bir logo göremiyorum katvizitte ve yazılar çok geri planda kalmış. Dekoratif şekillerden oluşan bir kart görünüyor sadece...

bu arada kartvizit çalışmanızı logo başlığı altına açmışsınız

Saygılarımla
Evet artık insanlar köşeli kartvizitlerden sıkıldı.ovallikleri tercih etmeye başladı Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans) oval olmasının kullanışta pek problem çıkartacağını düşünmüyorum.Logo konusuna gelince 2 firma yeni birleştiği zamanlarda aciliyetten dolayı logo yerine sadece yazı kullanılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 05-11-2008 #10
bence de klasik olarak tanımlamak biraz farklı bir bakış açısı gerektirir. logo bölümünde logosu olmayan bir çalışma için logo yorumu yapamıcam. ancal özellikle yazı için font büyükleri kart için az geldi bana. onca dekeratif motifin yanında font seçimin de biraz fazla düz görünüyor.özelliklede gradient fon için endişeliyim. eğer kartı bastıracak olursan bu şekli ile fotoğrafını kartvizit bölümüne eklermisin. sonucu merak ediyorum çünkü.. eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajans, calismam, çalışmam, kartvizit, kedijoli