Kartvizit Çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Ticari bir amaç taşımıyor üstündeki link önemli değil zaten o link üstünde kod çalışmalırını yapıyorum vs. Yorumlarınızı bekliyorum. Kendi kartvizitim....

Kartvizit Çalışmam
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Kartvizit Çalışmam

Alt 20-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit Çalışmam

Ticari bir amaç taşımıyor üstündeki link önemli değil zaten o link üstünde kod çalışmalırını yapıyorum vs. Yorumlarınızı bekliyorum. Kendi kartvizitim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 20-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zemin cok güzel yazinin rengi de hosuma gitti Kartvizit Çalışmam ama yaziyi okumak biraz zor oluor. bide peron deyince biraz daha demir içerikli olsaydi sanki otoyol ile daha ilgili gibi olmus .. yine de elinize saglik...
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 20-02-2010 #3
zemin cok güzel yazinin rengi de hosuma gitti Kartvizit Çalışmam ama yaziyi okumak biraz zor oluor. bide peron deyince biraz daha demir içerikli olsaydi sanki otoyol ile daha ilgili gibi olmus .. yine de elinize saglik...
Beğendiğin için teşekkürler ama düşündüğünüz gibi otobüslerle ilgili bişey değil rap/hip-hop tarzı (underground tasarım). Yazıları okumak zor olabilir çünkü grafiti yazılar genelde benle işi olanlar rap hip-hop yapanlar olduğundan böyle bişe yaptım ama arka tarafındaki yazılar okunaklı -arka yüzünü koymadım aynısı diye-.
Bu mesajdan alıntı yap