Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi ) ...

volkione isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkione

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Farklı bir kartvizit çalışması yapmaya çalıştım aslında çalışmadım kendiliğinden bi şeyler oluşuverdi.
arkadaşlar olumlu olumsuz hertürlü yazınızı bekliyorum teşekürler şimdiden.Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 27-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fermuarın rengi gumus renk olsa belki daha guzel olurdu gri tonlarda falan, yani cengelli ignenin renginde.. birde renkler pek uygun degil gibi. mor ve fermuarın rengi ve arkaplan uygun olmamıs gibi sanki..

Fermuar calısmasını daha once yabancı bir sitede gormustum. cok hoş bir goruntu ilgi cekici Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi ) kolay gelsin iyi calısmalar

birde arkaplanda belki siyah yerine kot resmi falan olabilir cokta guzel olur. cunku morla uyum saglamamıs renkler ve fermuarla..
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2008 #3
vectorel fermuar zemindeki resimden daha canlı olurdu. siyah değilde açık tonlar kullan derim. çok fazla yazı karmaşası var. mail adresini gsm in altına alabilirsin. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

volkione

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-06-2008 #4
doğru bende siyah yerine arka planı kot kumaşından yapayım dedim ama ne bileyim iyice kumaşa benzemesin kendimden bişeler olsun istedim birde sarı fermuar yerine gümüş rengi bir deneyeyim aklıma gelmedi teşekürler ilgin için
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2008 #5
rica ederim değişmiş halinide merak ederim mutlaka koyun lütfen kolay gelsin Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )

fermuar gercekten resim yerine cizim olsa cok orjinal oladabilirdi yine siz bilirsiniz Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )
Bu mesajdan alıntı yap

volkione

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-06-2008 #6
söylediğiniz gibi gümüş rengine çevirdim güzel olmadı desem yalan olur ama logo rengini değişmedim çünkü o rengin siyahta meydana çıkıyo gibi yada onuda hangi renk yapayım o damı gümüşümsü olsunKartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )
Bu mesajdan alıntı yap
jokermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokermen(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-06-2008 #7
güzel tasarım eline ve emeğine sağlık devamını bekliyoruz.....
Bu mesajdan alıntı yap
ivles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ivles(35)

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2008 #8
Kartvizitte yazılar dağınık duruyor bu da gözü yoruyor. Mail adresi ve cep numarası adreslerin orada olsa daha iyi olurdu sanki ben genellikle cep numarasının ismin alt kısmına gelmesine karşıyım Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi ) Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

volkione

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-06-2008 #9
ya ne bileyim olağan olandan dışarıya çıkmak istiyorum artık mail surda olmalı tel surda olmalı gibi kavramlarda kalmak istemiyorum yanlış anlama görüşün benim için altın niteliğindedir teşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-06-2008 #10
Valla guzel olmus eline saglık ama, bence logo rengini degistirmeyeceksen zemin rengini degistir, zemini degistirmeyeceksen logonun rengini degistir Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi ) kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, kartvizit