kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam..

Kartvizit Tasarımları - kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam.. Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaslar.. tasarım tamamen bana aittir. böyle bir firma yoktur.. hocanın isteği üzerine hazırlamıs olduğum bir çalışmadır. vize ödevimiz :S simdiden yorumlarınız için tşk ederim......

habibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaslar.. tasarım tamamen bana aittir. böyle bir firma yoktur.. hocanın isteği üzerine hazırlamıs olduğum bir çalışmadır. vize ödevimiz :S simdiden yorumlarınız için tşk ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 05-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk arkadaş logo bölümüne kartvizit ve kurumsal çalışmalarını açmış....

Yorum yazan arkadaş ise;

Tipografi diye başlık atmış ve;

tamamı harflerden oluşturulmuş kendi resmimdir..sabır gerektiren bir çalışma bni yordu biraz kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam..

Demiş ama konu başkasının ,yorum yok ,kendine ait hiçbirşey yok?kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam.. Şaka mı? nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #3
tamamı harflerden oluşturulmuş kendi resmimdir..sabır gerektiren bir çalışma bni yordu biraz kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam..
sende kimsin ya çalışma benim sana noluyorr anlamadım ne demek istiyorsun? Lütfen çalışmalara saygı duyun ve ona göre yorum yapın..
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #4
Beyaz alan maviye gitmemiş ve çok boş kalmış.
Bu mesajdan alıntı yap

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #5
Beyaz alan maviye gitmemiş ve çok boş kalmış.
hangisinden bahsetmişsiniz anlayamadım :S ?
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 05-11-2008 #6
kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam.. habibe uluocak yazan beyaz alan maviye gitmemiş ve boş kalmış.(ikisindede) ve biraz süsleyebilirsin aşırı sade olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #7
kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam.. habibe uluocak yazan beyaz alan maviye gitmemiş ve boş kalmış.(ikisindede) ve biraz süsleyebilirsin aşırı sade olmuş.
hmmm :cool2: tamam söylediklerine dikkate alıcam yorumun için tşkler...
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #8
A harfinin altında kullandığınız 3 renkli nokta genelde renkayrım atölyeleri, matbaa ve reklam ajansı firmalarında kullanılan ve CMY renkleri simgeleyen noktacıklardır... Bir yayınevi için farklı figürler (atıyorum kitap şekli veya kıvrılmış sayfa vs.) daha etkili olabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #9
A harfinin altında kullandığınız 3 renkli nokta genelde renkayrım atölyeleri, matbaa ve reklam ajansı firmalarında kullanılan ve CMY renkleri simgeleyen noktacıklardır... Bir yayınevi için farklı figürler (atıyorum kitap şekli veya kıvrılmış sayfa vs.) daha etkili olabilirdi.
dediğini denedim ama hoca bunu beğendi.. yayınevi diyince kitap sekli daha etkili olacağını bende düsünmüştüm ama hoca işte illaakiiii bi yerde gıcıklıklarını gösterecekler kartvizit çalışmam ve kurumsal kimlik çalışmam..D
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, kartvizit, kimlik, kurumsal