Kartvizit Çalışmam... Yorumlara açık... Hayat Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizm

Corel Draw - Kartvizit Çalışmam... Yorumlara açık... Hayat Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizm ...

Kartvizit Çalışmam... Yorumlara açık... Hayat Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizm
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Çalışma daha önce kullandığım kartvizit tasarımıdır. (Gri zeminli kartvizit hariç)

Bu da ufak bir ekleme yaptığım kartvizit çalışmam.

Bu yeni çalışma.

...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk iki grupta adres bilgileri çok ortada kalmış. Merkez ile şube kısmındaki adresler birbirine ortalansa ya da sola dayalı dursalar daha iyi görüneceklermiş sanki. Bunun dışında ikinci grubu çok beğendim. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
KRaL_MuRaT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KRaL_MuRaT

Yrd. Grafiker / Hatay

Alt 27-10-2009 #3
bu hatay, hatay antakya mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Beraat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beraat

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 27-10-2009 #4
Bu arkadaş hatay'lıydı yanlış hatırlamıyorsam bahsettiği yerde muhtemelen hatay/antakya. Bence ilk kartvizit en güzeli olmuş. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-10-2009 #5
Bu Hatay Antakya/Hatay arkadaşın da dediği gibi. O zaman Hatay'da idim şirketimin adını da o şekilde yapmak zorunda kalmıştım.

Yorumlar için teşekkür ederim. Aşağıdaki adres çubuğunda tam adres yazılı idi daha önce kaldırmasaymışım daha iyi olurdu ama kaldırmış bulundum.
Bu mesajdan alıntı yap
monaliza55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

monaliza55

Grafiker / Samsun

Alt 02-11-2009 #6
karakterlerı bold kullanmasaydın keske boğulmus gıbı
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2009 #7
karakterlerı bold kullanmasaydın keske boğulmus gıbı
Font BOLD değil. İsmi IMPACT kendi orjinal kalınlığı. Şirketin kurumsal fontu. Bu yüzden kullanıyorum. Ayrıca çok sevdiğim bir karakterdir Kartvizit Çalışmam... Yorumlara açık... Hayat Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizm
Bu mesajdan alıntı yap
backfuture isimli Üye şimdilik offline konumundadır

backfuture

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2009 #8
Guzel calısma hocam ama harflerın kalınlıgı okunabılırlıgı elden alıyor ekleyecek bır ıkı sey daha var ama arkadaslar gereklı yorumları yapmıs bunu soylemem yeterlı sanırım bıze sundugun ve fıkır aldıgın ıcın tesekkurer
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Bugün kurumslımı bitirmem gerekiyor. Fikirlerinizi rica ediyorum.

Alt 05-11-2009 #9
Eski Kartvizitim. Biraz düzenledim

İkinci tasarımım. Eklemeler yapılmış hali.

Bu yeni tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
@WES isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@WES

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 05-11-2009 #10
ikinci çalışma güzel olmuş elinize sağlıkKartvizit Çalışmam... Yorumlara açık... Hayat Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları