Kartvizit çalışmam yorumlarınız lütfen Ceren Kuruyemiş

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışmam yorumlarınız lütfen Ceren Kuruyemiş ...

kutlay006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelde 3-4 günlük bilgim var herhangi bir kursa gitmişliğim veya başka birisinden bilgi almışlığım yok tamamen forum sitelerindeki bilgilerden faydalanarak yapmış olduğum kartvizit hakkındaki yorum ve eleştirilerinizi
bekliyorum. Acemi corel'ci

Resim_1

Resim_2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
azmine hayran kaldım doğrusu....
3-4 günlük bilgi ile gerçekten kutlarım seni....
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #3
sana tavsiyem kartvizitte mümkün olduğunca resim kullanmamaya çalış ve unutmaki sade ve en ufak bir oynamayla çok farklı tasarımlar yaratbilirsn.
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-09-2008 #4
yazı efektleri kullanılmış ve zeminde bi fotoğraf, başarılı bi çalışma değil grafik tasarım bilgin olmadan programı öğrensende faydası olmaz belli kurallar vardır hizalar olmalı sadelik olmalı renk uyumu olmalı bütünlük sağlanmalı vs.. bu bilgileri bu forumda ilgili konularda öğrenebilirisn kolay gelsinKartvizit çalışmam yorumlarınız lütfen Ceren Kuruyemiş
Bu mesajdan alıntı yap
black_angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-09-2008 #5
bilgi güzel kapılmış ama yersiz kullanılmış kısma emiKartvizit çalışmam yorumlarınız lütfen Ceren Kuruyemiş
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #6
yine kenarlardan 4 yada 5'er mm içeriden çalışmamışsınız ilk kartınızda söylenmişti. gelişme güzel ancak uyarıları dikkate almıyorsunuz. Kartvizit çalışmam yorumlarınız lütfen Ceren Kuruyemiş
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2008 #7
Programları kullanmaya başlamışsınız. Program kullanmanıza yorum yapacak olursak:

Evet programı yavaş yavaş kullanmaya başlamış hatta bir takım materyalleri bir araya getirmeyi başarmışsınız.

Tasarımınıza yorum yapacak olursak:

Kartvizit bu şekilde olmaz. Piyasada bu şekilde olan kartvizitler yok mu? Elbette ki var. Fakat kartviziti bu şekilde olan bir işletme benim ve bir çok insanın nazarında ciddiyetsiz ve işine saygı duymayan bir izlenim kazandırdığıda gözden kaçırılmaması gereken bir ayrıntıdır.

Unutmayalım ki; grafik tasarım sadece programları kullanmak değildir. Yorum yapan arkadaşlar bu ayrıntıyı gözden kaçırmayıp buna göre yorumlarını netbir dille ifade ederlerse bu iş ile uğraşmak isteyen arkadaşlarımızıda daha doğru yönlendirmiş oluruz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kutlay006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 02-09-2008 #8
yorumlarınız için teşekkür ederim.bu çalışmayı kuruyemişci arkadaşımın isteğine göre tasarladım zeminde resim olmasını kendi istedi canlı ve cansız resim olarak yapalım dedi bende bu şekilde yapmaya çalıştım. tasarımlar tabiki matbaya gidecek kapasitede değil çünkü daha çooook acemiyim tamamen kendimi geliştirmek için çalışıyorum. sizlerinde eleştiri ve yorumları ile hatalarımı öğreniyorum iyiki varsınız sizlerin eleştirileri bana çalışma azmi veriyor. thematrix kardeş geçenki çalışmamda söylemiştin matbaa paylarını ver diye ama bu çalışmamda her kenardan 0,5 cm boşluk verdim.yine vermemişsin diyorsunda acaba benmi yanlış yapıyorum. kartvizit için 9cm - 6cm lik çalışma alanı seçiyorum her kenardan 0,5cm boşluk bırakıyorum ama sen halen kenar paylarını vermediğimi söylüyorsun.acaba nasıl bir hata yapıyorum anlamadım. nerde hata yapıyorsam lütfen beni azarlayarak ta olsa uyar çünkü ben bu işi öğrenmeyi kafaya koydum. sen ve senin gibi uzman grafikcilerin desteklerini bekliyorum..Acemi corel ci. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim

yazı efektleri kullanılmış ve zeminde bi fotoğraf, başarılı bi çalışma değil grafik tasarım bilgin olmadan programı öğrensende faydası olmaz belli kurallar vardır hizalar olmalı sadelik olmalı renk uyumu olmalı bütünlük sağlanmalı
freedesing kardeşim yorumun için teşekkür ederim. kesinlikle haklısın. tavsiyen üzerine CorelDraw 10 kitabını aldım ama ben CorelDraw X3 kullanıyorum. sayenizde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 03-09-2008 #9
Kutlay gerçekten öğrenme siteğine hayran kaldım... kartvizitlerde genel olarak ölçü 8,5x5 cm olarak alınır kesme payı olarakta ben 3mm bırakıyorum. çalışmalarında başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2008 #10
herkes ayni seyi söylüyor sanırsam, su anda yaptığın ise yorum yaparsak sana haksızlık olur, gerci daha iyi egitimle ancak senin yaptığını yapanlarida gördük biz, öyle yada böyle bu işin egitimini al, ister kursa git ister bir grafik atölyesinde calis ama egitim mutlaka al, egitimde neymis ben bunu bi gecede çözerim yanılgısına düşersen hata edersin, yolun açık olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismam, çalışmam, ceren, kartvizit, kuruyemis, kuruyemiş, lutfen, lütfen, yorumlariniz, yorumlarınız