Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik ...

webdesigner57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesigner57(31)

Grafiker / Sinop

Alt 01-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar.. şimdiden tşkler Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 01-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kart vizit çalışman çok karışık ve yazıların puntoları büyük olmuş. yazıları biraz küçültürsen belki biraz daha sadeleşilir. dediğim gibi çok karışık insanın gözünü yoruyor.
paylaşım için teşekküler ellerine emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
webdesigner57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesigner57(31)

Grafiker / Sinop

Alt 01-10-2010 #3
tşkler artdevil uyarılarını dikkate alacağım Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik
Bu mesajdan alıntı yap
Do-YoU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Do-YoU

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #4
yazıların boyutları çok büyük olmuş renklerde pek uyumlu görünümüyor yinede emeğine sağlık:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
doruk677 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doruk677

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-10-2010 #5
güzel olmuş.. şutla gitsin Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik
Bu mesajdan alıntı yap
viktorya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viktorya

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2010 #6
Bence saatçiliğe turuncu bir arka plan verme..hoş olmş ama daha sade ve güsel olabilir.bide madem bu saatçi için olan bir kartvizit neden telefon koymuşun onu anlayamadm?
Bu mesajdan alıntı yap
doruk677 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doruk677

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-10-2010 #7
Bence saatçiliğe turuncu bir arka plan verme..hoş olmş ama daha sade ve güsel olabilir.bide madem bu saatçi için olan bir kartvizit neden telefon koymuşun onu anlayamadm?
belki telefon tamiride oldugundandır Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik karta bak belki vardır öyle birşey Kartvizit çalışmama yorumunuzu bekliyorum Sinope Saatçilik
Bu mesajdan alıntı yap
viktorya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viktorya

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2010 #8
hmmm evet.şimdi farkettm
Bu mesajdan alıntı yap
bulusturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulusturk

Grafiker / Eskişehir

Alt 07-10-2010 #9
yazı fontları ve boyutunu değiştirip saatdeki crop hatalarını giderirsen biraz daha iyi durabilir... renk seçim göz yoruyo sade ve şık olması en mantıklısı olur bence... paylaşımın için teş... eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap