kartvizit çalışması (5dk.)

Kartvizit Tasarımları - kartvizit çalışması (5dk.) Sponsorlu Bağlantılar siz nasıl buldunuz?...

Konu Kapatılmıştır
ejder7321 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ejder7321(37)

Matbaacı / Diyarbakır

Alt 18-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

siz nasıl buldunuz?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 18-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim gözükmüyor. Ayrıca 5 dk hazırladığın çalışmayı ne yapalım. Sırf formda yayınlayacağım diye çalışma yapıp koymanıza karşıyım. O yüzden daha görmeden olmamış diyorum sırf tutumundan dolayı
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-08-2007 #3
resim kötü
ayrıca resmin anlatılan işle alakası yok
ve dahası murat haklı 5 dakikada olmaz bu kadar basite indirgemeyelim kart tasarımı diye

ejder7321(37)

Matbaacı / Diyarbakır

tşkler

Alt 18-08-2007 #4
murat kardeş güzel olmaya bilir ama ön yargınız hiç doğru değil belki daha iyisini sizinle fikirlerinizle yapabilirim ama siz sırf ben yayınlacam diye bırak tığımı düşünüyorsanız çok ayıp etmiş olursun sonuçta bir paylaşım sitesi ama hatalarımızı ancak birbirimize yardımcı olarak çözeriz. tşkler kardeşim
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 18-08-2007 #5
Ok. kartvizit çalışması (5dk.) Sana karşı bir tavrım yok. Olması içinde bir neden yok. Üstüne alınma. Ama formda çok fazla oldu bu gibi olaylar. Artık mesajları kontrol ettimmi milletin kişisel çalışmasından başka bir şey çıkmıyor karşıma. Buda can sıkıcı olmaya başladı. En azından benim açımdan. Gösterdiğin medeni tutum için teşekkür ederim. Ben eleştirdim sen karşılık verdin. Kırılacak üzülecek bir şey yok. kartvizit çalışması (5dk.) Olması gereken bu
Alt 18-08-2007 #6
bence çok basit gözüm kapalı yapalım 3 dk kartvizit çalışması (5dk.)D
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 18-08-2007 #7
ejder kardeşim kusura bakmada ben hayatımda böle kartvizit tasarımı görmedim açıkçası bu işler 5 dk da olmaz olursa böle olur resimler çok kötü yazı karakterleri berbat o konturlar hiç olmamış neyse çalışmaya devam yinede ...

ejder7321(37)

Matbaacı / Diyarbakır

Alt 18-08-2007 #8
murat baba benim bugün ikinci günüm yeni kayıt oldum. kırıldığım nokta ön yargın oldu belki benden daha bilgilisiniz belki benden daha iyi yaparsınız diye fikirleriniz için gönderdim. önemli olanda bu sitede paylaşmak değilmi burda yanılmıyorsam herkes meslek sahibi aklı başlı kişilerdir. normal hayatta belki bu fırsatımız yoktur ama burda herkez var daha iyi bilende daha güzel yorumlayanda işte benim isteğimde birbirimize yardımcı olmak. ben guhdar murat memnun oldum tanıştığıma

tşkler arkadaşlar daha iyisini yapmaya çalışırım
TaBeLaTöR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TaBeLaTöR(46)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-08-2007 #9
bence çok basit gözüm kapalı yapalım 3 dk kartvizit çalışması (5dk.)D
arkadasLar yapılan bir çaLışmaya böLe yakLasmak gercekten yanLıştır..
3 dakikada kartvizit yapanıda ilk kez duydum. biz tasarımcımıyız yoksa yoksa daktiLocumuyuz?
foreman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

foreman

Grafiker / Konya

Alt 18-08-2007 #10
güzel çalışma eline sağlık ama bazı font kontur vs. işlerini de halletmen gerek. orjinal boyutlarını korumaya çalış resimlerin arka plandaki resimde sünme var yanlara doğru ve kalitesi düşük. abartılı ifadelerden de kaçınsan daha iyi olur orantısızlıklar insanı rahatsız eder isim 12 pt telefon adres 7 pt kullan başarılar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
5dk, calismasi, kart vizit calismalari, kartvizit, kartvizit calismasi