Kartvizit çalışması eleştirilerinizi bekliyorum

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışması eleştirilerinizi bekliyorum ...

checomandante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

checomandante

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışma hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sibelsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibelsu

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok karışık, logoları kesim çizgisine çok yaklaştırmışsın, tel. ve mail bilgilerinin puntosu büyük 7.5 yeterli bence
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-01-2008 #3
abi çok kalabalık olmuş bu
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #4
aşırı karışık olmuş. bence font seçimide iyi değil. sibelsunun dediği gibi puntolarda çok büyük. birde bu kartın arka yüzü var istersen logoları arka tarafa atmayı dene
Bu mesajdan alıntı yap
ozzy*** isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzy***

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #5
çok yoğun oLmuş yazı fontLarı çok büyük. i
Bu mesajdan alıntı yap
checomandante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

checomandante

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2008 #6
eleştiriler için çok teşekkürler arkadaşlar önerilerinizi kesinlikle dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
pasayusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasayusuf

Grafiker / Ankara

Alt 04-01-2008 #7
öncelikle imzamdada dediğim gibi sadelik esas olması gerekir ki bunu pek dikkate almamışsın ve biraz da kenarlara yaklaşmadan yapılırsa tasarım hoş olabilir. Ayrıca yazılarıda 7-7.5 punto kullanırsan daha iyi olacaktır.
bunca logoyu koymak yerine biraz özetlemen gerekir yani
sana kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #8
adres 8 puntodan yukarı çıkmaz adres daima herzaman çogu yerde adres en altta olur adresı en alta al adresın üstüne bi çizgi çek reklamlar solda güzel koydugun türkiye resimlerini fln tek bi yere koyma kçlt fazla olan varsa gereksızlerı sıl daıt o resımlerı ...
Sonraaa MENAGAR değil MANAGER die biliyorum ben o reklamları o kdr buyultmene gerek yok GSM buyuk olmus Tel kçk olmus...onları eşitlersen daha guzel olur... Sonrası sana kalmıs Kartvizit çalışması eleştirilerinizi bekliyorum kolay gelsın ...
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #9
çok kalabalık olmus gercekten bukadar çok logoyu bir arada kullanmak zorundaysan eğer henüz bizde çok yaygın değil ama çift taraflı bir tasarımda kullunubilirsin sanki o zaman en azından firmanın özel logosunu isim, adres, tel gibi ayrıntıları ön yüzde geriye kalanları arka yüzde kullunubilirsin bence tabi maliyette bi miktar fark edecektir Kartvizit çalışması eleştirilerinizi bekliyorum ama bukadar kalabalık olmasını engellemis olursun kolay gelsin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2008 #10
arkadaşlar kalabalık olmuş büyük olmuş diyorsunuz ama ben günde böyle 50 - 60 tane kart yapıyorum iananın müşteriler kartın büün her yerini kullanmak istiyorlar evet tasarımda sadelik önemli ama piyasa böyle arkadaşın bence yapacak çok fazla bir şeyide yok müşteri istiyor o yapıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kartvizit, almas, eletirilerinizi, bekliyorum