Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu ...

webmasterturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webmasterturk

Webmaster / İzmir

Alt 23-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu da benim yaptığım kartvizit örneğidir. Karvizitte kişi ile ilgili bilgileri girmedin. nşşat firması için hazırlanmıştır.

Kartvizit Adobe Fireworks ile hazırlanmıştır. Boyutlar 8*5 cm ve 300 DPI olarak ayarlanmştır. (Tabi sizin gördüğünüz resim o özelliklerde değil Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu )

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 23-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
template hissi veriyor. kartvizitte resimden ziyade grafik ağırlıklı çalışmayı tercih ederim. firmanın ne iş yaptığı resimlerle anlatılmak isteniyorsa broşür, afiş, gazete reklamı tavsiye etseniz daha iyi olur. kartvizit kişinin kimliği gibidir çok önemlidir. şahsen ben bir ev resmiyle anımsanmak istemem. teknik olarak kesim paylarına dikkat etmelisin. diğer bir hususta kartta vergi dairesi olmamalı bence. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
webmasterturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webmasterturk

Webmaster / İzmir

Alt 23-04-2008 #3
Bu kartvizit template benzemesi normal ben web tasarımı yapan birisiyim Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu . Bu kartvizitte yapılan iş ön plandadır. Vergi dairesi kartvizit sahibinin isteği üzerinedir. İstemeyen koymaz. ( Benim tercihim değil Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu ) Kesim payları düşünüldü, kenarlarına iyi bakarsan border var.
Bu mesajdan alıntı yap
ceyhun32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhun32

Grafiker / Isparta

Alt 22-12-2009 #4
kartviziti paylaşacakmısınız
bence güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
grafik polisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik polisi

Matbaacı / Çankırı

Alt 26-02-2016 #5
linkler hep gitmiş Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu Şuraya da bakmanı öneririm... En azından bu linkler ölmez herhalde... Emlak Kartvizit Örnekleri arşivleri - Online Kartvizit Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
msamper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msamper

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-02-2016 #6
arkadaşım bende inşaat firması olarak kartvizit ve logo tasarlatmak istiyorum eğer ilgilenirsen görüşelim. 0546 208 2360 bir iki örnek gönderebilirsin. buradaki resimde görülmüyor ayrıca bilgin olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fireworks, kartvizit