Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları)

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları) ...

cemilonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemilonline

Grafiker / Hatay

Alt 08-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bunu örnek olması için ekledim. Yani esinlenen olur belki diye. (Tabiki beğenen esinlenir sadece :lol: )

Kartvizitlere çeşitli bıçak izleri vererek şekillendirebilir ve sıradışı yapabiliriz. Sıradışından kastım sizin vereceğiniz bıçak izi değil. Bıçak izi ile birlikte yapacağınız çalışma kartviziti güzelleştirecektir.

Kartvizitte yazan özel bilgileri bu şekilde sakladım.

Birde sizin için örnek bir kaç kartvizit bıçaklarını fikir olsun diye veriyorum.

Bu arada bazı firmlaların kurumsal yapılarına uygun olarak bıçak izi çiçek,böcek,araba,uçak yada firmanın amblemi v.b çoğaltılabilir

Örnek :

İstiyenler buradan bu bıçakları .eps olarak burada indirebilirler.

İndirmek için tıkla

Rar şifresi www.grafikerler.net

Kartvizit çalışması basıldı ancak isteyen eksiklerini söyleyebilir.

Maili yazarken gerçek olmadığı için olsa gerek Türkçe karakter kullanmışım Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları) Sonradan farkettim kendi eksiğim. Umarım bunların faydasını görenler olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leventerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventerdogan

Webmaster / İstanbul

Alt 08-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siyah katvizitte iddialı bir renk lakin burda çok hoş olmuş.

eline emeğine sağlık,

bıçak kesimlerini bigün grafiker olursam lazım olur diye indiriyorum Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları)
Bu mesajdan alıntı yap

cemilonline

Grafiker / Hatay

Alt 08-04-2008 #3
Beğendiğinize sevindim. Siyah %100 siyah değil. O yüzden basılmış halinde mat bir siyah olarak görünüyor. Bıçakları ben buradaki arkadaşların fikir edinmeleri için yaptım. Kimse bıçaklı bir çalışma yapmamış. Arabalı örnek çoğaltılabilir. Umarım faydasını gören olur.

Bence kartvizit çok önemli. Şahıslar hakkında ilk izlenim onların kartvizitleridir. Eğer bir iş görüşmesiyse eğer kartvizit o işi bağlamak için % 20 fayda sağlar. (İzafi bir değer verdim önemli olduğunu vurgulamak açısından.)
Bu mesajdan alıntı yap
MaJesty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaJesty

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 08-04-2008 #4
çok güsel.. kartvizit yaptıracaktım bunlar bende farklı fikirler uyandırdı..

peki bi köşesi oval bi kartvizit istesem matbaa daki zorluğu nedir ? uğraştırırmı ?? fiyata ekstra etki yaparmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

cemilonline

Grafiker / Hatay

Alt 08-04-2008 #5
çok güsel.. kartvizit yaptıracaktım bunlar bende farklı fikirler uyandırdı..

peki bi köşesi oval bi kartvizit istesem matbaa daki zorluğu nedir ? uğraştırırmı ?? fiyata ekstra etki yaparmı ?
Hayır ek bir masrafı olmaz. Sonuçta tüm kartvizitler traşlanır yada bıçaklanır. Ama matbaa bu iş için para talep ederse genede bilemem. Bilen arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlar.
Bu mesajdan alıntı yap
gülsemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülsemen

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2008 #6
Tıraşlanması, giyotinde istenilen olçüye getirmek demektir. Bu düz kesim de demektir ayrıca. Tabiki maliyet getirmez. Fakat özel bıçak yapıldığında maliyet getirmesi kaçınılmazdır. Matbaa bunu niye talep etmesin ki. Tabi extra maliyet getirir.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2008 #7
Düz Kesimlerde Bir Ücret Taleb Edileceğini Zannetmiyorum Ancak Ovallerde Kesinlikle Taleb Edilir Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları)
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2009 #8
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #9
güzeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllll
Bu mesajdan alıntı yap
ata_sar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ata_sar

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2009 #10
Herkse Selam arkadaşlar...
Konuya biraz yabancısınız belli Kartvizit Çalışması İçin Örnek (Kartvizit Bıçakları)))
Düz kesimlerde (dörtköşe) giyotin kullanıldığından ürcet alınmaz.
Ancaaaak,
Dörtköşe düz kesimin dışına çıktığınız an; hem film, hem bıçak, hemde kesim ücreti olmak kaydıyla bayaa bi fark ödersiniz.
Günümüz itibarıyla Mesela 5000 Adet kartvizit için örneklemek gerekirse;
Film : 2.5TL fark
bıçak: 25TL fark ve
Kesim: 20TL fark oluşurki TOTAL'de size 45-50TL fark getirir. Bu bıçağın maliyetine göre deişir tabi. Ben min. hesapladım.
Bu yüzdendirki her müşteri özel kesim karta yanaşmaz. Ama toplu kartvzit olayına girip maliyet düşürebilirsiniz.
Offff çok uzattım galiba, kusura bakmayın.
ata_sar ajans (Reklam-Tanıtım-Matbaa)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kartvizit bak