Kartvizit çalışması (İskit) İskit Borsa Kuyumculuk Plaza Alyans

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit çalışması (İskit) İskit Borsa Kuyumculuk Plaza Alyans Sponsorlu Bağlantılar eksikgim gediğim varmı bide sizinle bakalım...

winston06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

winston06

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eksikgim gediğim varmı bide sizinle bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beyaz zemin kullanmanı, kavuniçi yerine altına yönelik bir renk kullanmanı, yüzük altındaki My dreams pırlanta üzerinde biraz daha çalışmanı önerebilirim.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-09-2008 #3
Pırlanta üzerine biraz araştırma yapmanı öneriyorum . Dünyadaki pırlantalar haklarında bilgi topla daha farklı fikirler yaratıcı düşünceler üret . Pırlantaların özelliklerini görsel güzelliklerinin üstüne düşün . Bende beyaz zemin konusuna katılıyorum ama üzerine düşersen güzel şeyler çıkabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #4
arkadaşlara katılıyorum beyaz zemin üzerinde çalış ve o yazılardaki effectleri kaldırmanı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
Eksikten ziyade fazlası var.Kartvizitte fotoğraf kullanmamanızı tavsiye ederim.Açıkçası işi çok amatör gösteriyor.Mümkün olduğunca sade bir sonuç çıkmalı ortaya.Tasarım açısından pırlantayı çağrışım yapacak şekiller deneyebilirsiniz mesela.Baştan başlamanızda fayda var.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #6
özellikle isimde daha düz yazi kullan derim ve efekt kullanma yazilarda, zemini kaldirmanda israrci degilim ama bi dene derim bide sen bak bakalim hangisi sana daha sıcak gelecek,
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #7
kart dizaynı güzel yalnız resim güzel bir resim değil resim bozmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, biraz, buyrun, iskit borsa, karsıklık, kartvizitim, kuyumculuk plaza alyans, oldu, pardon, önce