Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışması ...

Kartvizit Çalışması
ibracan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibracan

Grafiker / Ordu

Kartvizit Çalışması

Alt 31-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınız benim için çok değerlidir.
Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo hiç hoşuma gitmedi neyi anlatmak istediğini anlamadım bu yüzden kartvizit çalışmasını da ona göre yorumlamak durumunda kalıyorum. "BAŞARI OKUMA SALONU" metninin fontunu değiştirmenizi tavsiye ederim. Şahıs ismi ve ünvanları da aynı font olsa daha uygun olurdu ve italik olmasına hiç gerek yok. Yalnız ünvan bir punto daha küçük olmalı. Genel olarak kart üzerinde yerleştirmelerde bir dağınıklık mevcut mesela iletişim bilgileri bir birinden bu kadar uzak olmamalı (gsm ve diğer tel nolar)

Bizlerle paylaştığınız teşekkürler daha güzelini yapacağınıza eminiz Kartvizit Çalışması

*Not:Çalışmalarınızı forumda yayınlarken iletişim bilgileri ile ilgili çıkacak herhangi bir problemde çalışmayı ekleyen kişi sorumlu olacaktır. Bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
ibracan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibracan

Grafiker / Ordu

Alt 31-07-2007 #3
iletişim bilgileri zaten sallamadır bunu belirteyim
gsm öğretmene ait şahsi telefondur ama diğer numaralar işyerine aittir birbirinden uzak olmasında bir sakınca görmüyorum
eleştirilerinizden dolayı teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
oytundesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oytundesign

Grafiker / Balıkesir

Alt 01-08-2007 #4
tasarımın o kadar iyi değil ama madem bu yola baş koydun kendini iyi geliştirmen gerekir, yani yapılan güzel tasarımları inceleyip kendine bir pay çıkarmalısın 1. arkadaşında gözlemlediği gibi logo iyi değil ama şunu unutma tasarımda kurallar vardır ama bu kuralları farklı olmak için değiştirebilrsin
unutma FARKLI OLMAK İÇİN FARK YARAT....
başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2008 #5
demişsiniz. dikkatli bakınca 'Başarı Okuma Salonu' yazısının baş harflerini ifade ettiğini anlayabilirsiniz. logodaki kalem tamam da, defter çizimini tam otutturamamışsın, çok dışarıda kalmış. BOS nun fontu logodan apayrı bir diyarda gibi bir izlenim yaratıyor. yakınlaştırırsan bütünlük sağlamış olurmuşsun. adsoyad-ünvan yazısı ortalansaymış ve logoyu zeminde değişik perspektiflerde yerleştirip soldursaydın sağ taraftaki boşlukta kalkabilirmiş. tabii yorumum bu çalışmada artık uygulanamaz ama bir daha ki çalışmalarda dikkatli omuş olursun. emeğine sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2008 #6
buna bişi yaazamıcam tam anlamıyla topluca olmamıs azcık daha gayret et bence sonucunda basarıcagına eminim
Bu mesajdan alıntı yap
tolgaural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgaural

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2012 #7
Daha yaratıcı olabilirdin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
basari okuma salonu, calismasi, kartvizit, kartvizit yarat, okuma salonu kartvizit