kartvizit calismasi

Freehand - kartvizit calismasi Sponsorlu Bağlantılar Çalışmalar henüz eksik içime sinmeyen şeyler de var fakat çok genel bakmanızı istiyorum, detay hatalar dışında açık renk mi koyu renk mi sizce daha güzel gözüküyor bir yorum ...

kartvizit calismasi
melihkoray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melihkoray

Eğitimci / İstanbul

kartvizit calismasi

Alt 25-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kartvizit calismasi

Çalışmalar henüz eksik içime sinmeyen şeyler de var fakat çok genel bakmanızı istiyorum, detay hatalar dışında açık renk mi koyu renk mi sizce daha güzel gözüküyor bir yorum yapabilir misiniz? Ha yok ben eleştiricem her yandan derseniz o da kabul , başımüstüne kartvizit calismasi fakat ilk etapta şu renk olayına bir bakın lütfen.. teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 25-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. kartvizit çalışması daha hoş bence. Domaini biraz koyulaştırabilir, Melih Koray'ı ve mail adresini farklı bir font ile yapıp tekrar koyabilme imkanın varsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
melihkoray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melihkoray

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-12-2007 #3
yorum için teşekkürler, yeni halini tekrar göndereceğim, 5-6 kişiye sordum hepsi üsttekini seçti , koyu renk daha mantıklı sanırım onun üzerine gideceğim, fontu da halledip yollayacağım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kartvizit yorum freehand