Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Evet arkadaşlar değerli yorumlarınız sayesinde kartı bu aşamaya getirdim. Sizce nasıl olmuş değiştirmem gereken yerler var mı? Yorumlarsanız çok memnun olurum çünkü ne tasarımcıyım ne de grafik öğrencisi. ...

Kartvizit Çalışması
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar değerli yorumlarınız sayesinde kartı bu aşamaya getirdim. Sizce nasıl olmuş değiştirmem gereken yerler var mı? Yorumlarsanız çok memnun olurum çünkü ne tasarımcıyım ne de grafik öğrencisi. Tasarımlarımı bu site sayesinde geliştirmeye çalışıyorum. Bu da yorumlarınızı almaktan geçiyor.

Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açıkçası ben beğendim, amatör birisi için oldukça iyi.
Fakat forum kuralları gereği iletişim bilgilerini gizlemeniz gerekir.
O şekilde tekrar yükleyin derim. Yoksa uyarı gelebilir.

Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2010 #3
ben bir albenisini göremedim hazır partlar ve arkaplanlar dışında
Bu mesajdan alıntı yap

wed-design

Alt 13-03-2010 #4
ben bir albenisini göremedim hazır partlar ve arkaplanlar dışında
Neresi hazırmış kartvizitin ben onu anlamadım ama neden böyle yorumladığını da çok iyi biliyorum senin o sinop afiş çalışmasına yaptığım yorumdan yola çıkarak yaptın yorummunu. Lütfen daha akıllıca ve mantıklıca hareket edin. Arka planı hazır vektörler ile oluşturdum ama hepsi bir arada değil.
Bu mesajdan alıntı yap
musati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musati

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #5
bence yaratıcılık bu olmaması lazım malum bi siteden alınmıs hazır vektörler ile değil %100 sizin tasarımınız olursa yaratıcılık tam manasını almış olur!.
Bu mesajdan alıntı yap

wed-design

Alt 13-03-2010 #6
bence yaratıcılık bu olmaması lazım malum bi siteden alınmıs hazır vektörler ile değil %100 sizin tasarımınız olursa yaratıcılık tam manasını almış olur!.
Şimdi şöyle anlatayım arka planını elimdeki resimlerle oluşturdum yani o tahta zemini boş durunca da kahve kalem vs. koymak istedim onların da vectorlerini buldum koydum. Yani hazır bir arka plan üstüne koymadım. Zaten olay bu değil olay kartvizitler. Göze hoş gelmesi için böyle yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap