kartvizit , davetiye brosur vs yapılabilen prog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kartvizit , davetiye brosur vs yapılabilen prog ...

Konu Kapatılmıştır
kary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kary

Öğrenci (Diğer) / Kırklareli

Alt 26-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar elinizde kartvizit , davatiye brosur vs yapılabilen prog veya programlar varsa paylaşırsanız sevinirim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.grafikerler.net/kartvizit...272.html?t=272

kartvizit yapma prg. buyrun

ayrıca photoshopta,corelde,freehandde kartvizit yapabilirsiniz tabi biliyorsanız kullanmasını yukarıda verdiğim basit ve bu iş için yapılmış bir programdır.
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 26-06-2007 #3
Forumuzda arama yaparak bir sürü kaynak bulabilirsiniz. Ben size Adobe Photoshop u tavsiye ediyorum.
kary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kary

Öğrenci (Diğer) / Kırklareli

Alt 27-06-2007 #4
arkadaşlar o programı ben indirdim ama gif jpg olarak kayıt edlmiyor heralde onda:S
grafik_adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_adam

Grafiker / Eskişehir

Alt 07-08-2007 #5
Photoshopda kartvizit mi yapılır..kartvizit , davetiye brosur vs yapılabilen progD Pixel pixelde matbaaya verirsiniz, sonrada müşteri ile papaz olursunuz.. corel-freehand diyin. Böyle basit bir başlığın açılmasıda ayrıca ilginç..kartvizit , davetiye brosur vs yapılabilen progD
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2007 #6
valla grafikerler sitesinde böyle proğram sormak gereksiz buluyorum...bence coreli öğrenin
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-08-2007 #7
arkadaşlar belki prg.bilgisi yoktur acilde yapması lazımdır söz vermiştir birşey olmuştur, isteyebilir ama böyle bir prg.yok zaten olsada burda yayınlayamayız.
ben frehhandde corelde de p.shop ta da kartvizit yapıyorum yüksek çöz.çalışıyorum hiçbir şekilde matbaaya pixel pixel yollamıyorum ayrıcakartvizit , davetiye brosur vs yapılabilen prog geyet temiz çıkıyor 300dpi de yetiyor.bazen zemini shopta çalışıp freehande atıpyazıları burda yazıyorum vb.
saygılar herkese iyi forumlar
Konu Kapatılmıştır

Tags
kartvizit yapamiyorum, kartvizit yap, kartvizit nasil yapilir, kartvizit nasil yaparim, grafik adam, freehand de kartvizit, photoshop davetiye, yardim