Kartvizit Denemelerim

Deneme Çalışmalar - Kartvizit Denemelerim ...

Kartvizit Denemelerim
erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Kartvizit Denemelerim

Alt 15-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çalışmaları koymadan önce daha önceki tecrübelerimden hareketle bazı şeylerin altını çizmek istiyorum.

1)Ben grafiker değilim.Çalışmalar da herhangi bir kişi/kurum için değil tamamıyla deneme amacıyla yapılmıştır.2 çalışmamın üzerindeki Design Factory isimli şirket hayal ürünüdür.

2)Çalışmaların üzerindeki yazıların Türkçe olmamasının sebebi,yurtdışında yaşıyor olmamdır.Bunu özellikle söylememin sebebi,bazı arkadaşlar,bu yabancı yazılardan dolayı,saatlerce emek harcadığım çalışmalar için internetten indirilmiş şablon diye suçlamalarda bulundular.Böyle suçlamalarda bulunacak arkadaşlar için ricam,yapılan emeğe saygı göstermek adına,internette buldukları,(benim kendi çalışmam diye deklare ettiğim çalışmanın) linkini koysunlar.Aksi halde,bu tür suçlamarı dikkate almayacağımı ve cevap yazmayacağımı belirtmek isterim.Buraya koyduğum tasarımların tamamı,üzerindeki logolarda dahil bana aittir.

3)Son olarak,olumlu olumsuz her eleştiriye açığım.Malesef bilgisayar başında saatlerce zaman harcayıp,buraya koyduğum çalışmalar için,50 yaşında matbacı bir beyefendi!!! ''bir matbaacı olarak önüme hiç böyle soytarı kartlar gelmedi" şeklinde yorumda bulundu,Burada paylaşıp yapmamın sebebi,olumlu ve olumsuz eleştirilerle tasarım konusunda hangi noktada olduğu görmek.Hakaret duymak değil.Yorumda bulunacak,arkadaşlardan tekrar ricam,olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım.Lütfen yorumlarımızı,belirli bir seviye çerçevesinde,birbirimize hakaret etmeden yapalım.
Teşekkür ediyorum...

Kartvizit Denemelerim
Kartvizit Denemelerim
Kartvizit Denemelerim
Kartvizit Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk iki gayet hoş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-03-2010 #3
benim de favorim 1.nci olan

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2010 #4
mavi hariç güzel olmuşlar elinize sağlık, ama ikinci kartvizitteki design factory yazısının arkasındaki bulanıklığa gerek yok bence
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-03-2010 #5
ilk iki gayet hoş duruyor
benim de favorim 1.nci olan
Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar,diğer denemelerdeki,beğenmediğiniz kısımları belirtirseniz sevinirim.En azından diğer denemelerde kendimi geliştirme şansı bulabilirim.
mavi hariç güzel olmuşlar elinize sağlık, ama ikinci kartvizitteki design factory yazısının arkasındaki bulanıklığa gerek yok bence
Sağol dostum önerini dikkate alıcağım.Yorumun için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-03-2010 #6
Arkadaşlar ben bu konuya 4 tane deneme çalışması eklemiştim.(Eminim)Ama 3 tane görünüyor.Sorun nedir acaba?Bir de yeni konu açmadan,açtığım konuya tekrardan çalışma eklemek mümkün mü?
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2010 #7
Arkadaşım ben 4 tane görüyorum bir sorun yok resimleri yüklemişsin Kartvizit Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-03-2010 #8
inanılacak gibi değil.hala 3 tane görüyorum Kartvizit Denemelerim Sanırım internetimde sorun var.Zaten çok yavaş...Kartvizit Denemelerim)
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-03-2010 #9
Graffi 3D nickli dostum,
Dediğin noktadaki bulanıklığı kaldırdım,hakikaten daha hoş durdu.Teşekkür ederim.Paylaşıyorum...

Kartvizit Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
.YAGMUR. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

.YAGMUR.

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 15-03-2010 #10
1 ve 2. çok güzel olmuş gerçekten siyah ve koyu renk arkaplan üzerine tasarımlar daha ciddiyet katıyor sanki
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları