kartvizit destek

Kartvizit Tasarımları - kartvizit destek Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar aranızda yeniyim öncelikle size 2 sorum olcak.. ben web tasarımcısıyım ama grafigede cok meragım var 1. sorum: burda takılarak ne kadar sürede grafik tasarım konusunda bilgili ...

kartvizit destek
tekira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekira

Webmaster

kartvizit destek

Alt 23-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar aranızda yeniyim öncelikle size 2 sorum olcak.. ben web tasarımcısıyım ama grafigede cok meragım var

1. sorum: burda takılarak ne kadar sürede grafik tasarım konusunda bilgili ve tecrübeli olabilirim.. ve bana ne kadar yardımcı olurlar..

2. sorum: bi başlıktaki kartvizit tasarımını cok begendim

sercansarigul - kartvizit tasarımı

başlık linki yukardaki ordaki gibi kartvizit bastırabilirmiyim üzerinde oynama yaptım fakat matbaacı boyutlar uymuyo dedi bana bu konuda yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgeldiniz, ilk önce
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

1. Ne kadar sürede grafiker olacağınız size bağlı

2. Biraz arama yapsaydınız kartvizit ile ilgili konulara ulaşabilirdiniz. Hatta hemen konu açtığınız başlıkta sabit olarak duruyor...

Kartvizit Şablonu
Bu mesajdan alıntı yap
tekira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekira

Webmaster

Alt 23-02-2009 #3
ö.dilerimde aslında tam olarak demek istedigim cantimleri değil 300 vipiesde felan hazırlanıomus vs vs. öle bişi demişti matbacı... grafikerlige gelince istekliyim ve azimliyim ins kısa sürede olurum ama bilgisayarım 6 senelik oldugu için biraz yavaş.. tek sorunum pc
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #4
ö.dilerimde aslında tam olarak demek istedigim cantimleri değil 300 vipiesde felan hazırlanıomus vs vs. öle bişi demişti matbacı... grafikerlige gelince istekliyim ve azimliyim ins kısa sürede olurum ama bilgisayarım 6 senelik oldugu için biraz yavaş.. tek sorunum pc
300 vipies dediğiniz 300 dpi yani (Dot per Inch - inch başına düşen nokta sayısı)bu da baskıya göndereceğiniz görsel ile ilgili, kartvizitti Tiff olarak gönderdiyseniz 300 dpi çözünürlükte olması gerekmekte
Bu mesajdan alıntı yap