Kartvizit Kağıt Kalınlığı

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Kağıt Kalınlığı Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar, Kartvizit bastıracağım ama kağıt kalınlıkları hakkında hiç fikir sahibi değilim. Çok kalın olmasını istemiyorum ama piyasadaki kartlar kadar da ince ve kalitesiz olmasını istemiyorum. Nasıl bir ...

btrbck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

btrbck

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar,

Kartvizit bastıracağım ama kağıt kalınlıkları hakkında hiç fikir sahibi değilim.
Çok kalın olmasını istemiyorum ama piyasadaki kartlar kadar da ince ve kalitesiz olmasını istemiyorum.

Nasıl bir kağıt kullanmam gerekiyor.
bu konuda bana yardımcı olur musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 31-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
300 gram idealdir kartvizitler için 300 gram bristol kağıt...
Bu mesajdan alıntı yap
dgnszgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgnszgn

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2016 #3
Merhaba
300 veya 350 gr amerikan bristol +mat selefon şeklinde kağıt seçimi gayet güzel bir sonuç almanıza yarayacaktır.

Ayrıca farklı bir kağıt olsun derseniz 300gr fantazı kağıt seceneklerinide tercih edebilirsiniz bu kağıtların yüzeyleri deri deseni gibidir kartvizite extra bir ağırlık katacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
reklamnehiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamnehiri

Matbaacı / Ankara

Alt 14-12-2016 #4
o elinize aldığınızda ben buradayım diyen kartların dönemi biteli çok oldu.

Dijital baskının maliyetleri çok düşürmesi, offset baskıdan daha zahmetsiz oluşu haliyle sektörde ki eğilimlerin değişmesine yol açtı.

Olay sadece matbaacıları değil, hedef kitle olan tüketicilerin ihtiyaçlarınında değişmesini sağladı.

Sizin gibi düşünen çok az kişi var; kartvizit parlak olsun ve çok ucuz olsun düşüncesi hayli yaygınlamış durumda.

neyse, isteğinizi dağıtmayalım. Genelde kararsız kalanlara iki seçenek sunuyorum ... sizede sunayım ...

hem uygun fiyatlı olsun hemde kaliteden ödün vermesin diyorsanız fantazi tuale kartviziti öneririm ... ya da 350 gr mat kuşe ...

fantazi tuale 37,50 TL + KDV
350 gr mat kuşe 25 TL + KDV

gibi bir bütçeye denk geliyor ...

350 gr'da kişisel tercihim lak attırmak olur, düzgün tasarımlı kartlarda "ben buradayım" diyor sonuna kadar ...

tabi bizde 6 çeşit kartvizit ver, bakmak isterseniz www.reklamnehiri.com adresimiz ...
Bu mesajdan alıntı yap
jardelao isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jardelao

Grafiker / Edirne

Alt 02-01-2017 #5
bana sorarsan yeni 700 gram sıvamalı ve kabartmalı kartviziti tavsiye ederim ele alındımı bir ciddiyet hissediyorsun karşındaki de aynı düşünceye sahip oluyor
Bu mesajdan alıntı yap