kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.

Kartvizit Tasarımları - kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım. ...

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Akça adına yaptığınız kartvizit hoşuma gitti benim, elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-11-2009 #3
Emeğine sağlık... Çalışmalar hoş olmuş...
1. çalışmada ayakkabı resimleri çok dağınık olmuş... güzel bir ayakkabı kullansan daha hoş olacak diye düşünüyorum.
2. çalışmada ağaç ve düzen güzel. yazıları biraz daha değişik yerleştirsen tadından yenmez kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
2. çalışmada mobilya resimleri kaybolmuş gibi biraz daha belirgin ya da arka planda daha hoş durur gibi. konsept güzel.
4. çalışma hoşuma gitti... sadece yazı renkleri zemine uymamış gibi... mavi de sanırım sırıtmış biraz kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.

affına sığınarak kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-11-2009 #4
Akça adına yaptığınız kartvizit hoşuma gitti benim, elinize sağlık.
teşekkür ederim kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
Emeğine sağlık... Çalışmalar hoş olmuş...
1. çalışmada ayakkabı resimleri çok dağınık olmuş... güzel bir ayakkabı kullansan daha hoş olacak diye düşünüyorum.
2. çalışmada ağaç ve düzen güzel. yazıları biraz daha değişik yerleştirsen tadından yenmez kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
2. çalışmada mobilya resimleri kaybolmuş gibi biraz daha belirgin ya da arka planda daha hoş durur gibi. konsept güzel.
4. çalışma hoşuma gitti... sadece yazı renkleri zemine uymamış gibi... mavi de sanırım sırıtmış biraz kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.

affına sığınarak kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
Ne affı yorumunuz hoşuma gitti dikkate alacağım kartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-11-2009 #5
1.Numaralı çalışmada zemin ve ara renkler uyumsuz.
2.Numaralı çalışmada yazı karekterleri zayıf.Ayrıca oradaki ağacı biraz daha gerçekçi yapabilirdiniz.
3.Numaralı çalışmada da yine renkler arası koordinasyon zayıf.Biribirini tamamlayamıyor.
4.Numaralı çalışma içlerinde en iyisi.Ancak onda da polka noktalarında sorun var.Sanırım kendiniz çizdiniz onları.Üst ve alt tarafları iyice kontrol ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Biraz sert bir yorum oldu ancak,amacım çalışmanızı kötülemek değil,bilakis daha iyiye gitmesi yönünde katkıda bulunmak.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2009 #6
Erdemli ayakkabı kartvizitinin at kısmındaki yazı sola dayalı olsa daha güzel olacak gibi. Bir de bilindik bir font değil de daha estetik bir font kullanabilirsen 1. çalışa için daha iyi olacağı kanaatindeyim. 2. çalışma bence diğerlerine oranla daha başarılı olmuş. Tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2009 #7
4. çalışmada av malzemeleri demişsiniz ama görselde sadece dağcılık malzemeleri var . . .
Bu mesajdan alıntı yap
iskbaba46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskbaba46

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 31-12-2009 #8
kartvizit iniz güzel olmuş gerçekten ama 2.karvizit sanki biraz üzerinde durmamağs gibi görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet__

Baskıcı / İstanbul

Alt 02-01-2010 #9
tasarımların güsel olus son karvizit adres renkversen daha güsel olurmuskartvizit kataloğu için yapmış olduğum 4 adet tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2010 #10
Orman ürünleri için yaptığın çalışmaları çok beğendim emeğine sağlık güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları