Kartvizit - Kendi adıma

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit - Kendi adıma ...

Kartvizit - Kendi adıma
NaSrOk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaSrOk

Webmaster / İstanbul

Kartvizit - Kendi adıma

Alt 09-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel bi tasarım diyil fakat durusu hakkında görüsünüzü almak istedim. Kartvizit kendi adımada olsa siyah-beyaz sade bisi olsun istedim. Tesekkürler

Kartvizit - Kendi adıma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fazlasıyla yeni birisiniz gibi,...
1-) forum kodlarına göre, fotoğraf eklemek için linkin önüne [IMG], sonuna [/IMG] eklenmedir, yoksa görünmez...
2-) türkçe karakter problemi yaşıyorsun, en büyük hata i olmayan karakteri grifker vs derken kullanmışsın... kadıköy derken de i olan bir karakter kullanmışsın...
photoshopta hazırladığın için yazı karakterlerinin altına üstüne brush ile eklediğin şekiller, sönük çıkmış, aksi görüntüyü alırken, maske fazla kaçmış.
tel yazarken ne tür bir karakter probelmi olduğunu anlamadım,
zemin aşırı siyah ve vektörel değil, bu baskıda sorun çıkarma ihtimalini arttıır...
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-01-2009 #3
yeniden dene derim sende farkındasın sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-01-2009 #4
Neden herkes calısmasında bu yansıma yada gölge her neyle adlandırıyorsa insanlar iz düşüm diyelimü bunu kullanmak zorundaKartvizit - Kendi adıma Kartvizit insanların kimligidir, sadelikten kastın buysa eger, bu sade bir çalışma degil,ben forumlardaki tum efektleri uygulayabiliyorum demeye getirten ve sadece butaya yuklenmek uzere yapılmıs bir calısma olmus. Birkac kartvizit ornegi inceleyip tasarımı gercekten sadeye indirdiginde guzel birşeyler cıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
fesa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fesa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2009 #5
bence hoş olmus ama yazı karakterlerini beğenmedim..
sağdaki yazıları ve isminizi daha basit bir font ile yazabilirdiniz Kartvizit - Kendi adıma1:
siyah beyaz güzel olmus tebrikler :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

NaSrOk

Webmaster / İstanbul

Alt 10-01-2009 #6
Tesekkür ederim. Bunlar hakkındada görüsünüzü alabilirmiyim. Önlü/arkalı olucak

Kartvizit - Kendi adıma
Kartvizit - Kendi adıma
Bu mesajdan alıntı yap
m_fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 10-01-2009 #7
ilk dikkatimi çeken ortadaki yansıma hareketi isminizin yansıması iyide ortadaki halkalı şekilin yansıması yanlış olmuş hatalı duruyor. ve telefon nosunu yazdığınız font hoş değil gözü yoruyor bence ama genel olarak bakınca göze hoş geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #8
ilk dikkatimi çeken ortadaki yansıma hareketi isminizin yansıması iyide ortadaki halkalı şekilin yansıması yanlış olmuş hatalı duruyor. ve telefon nosunu yazdığınız font hoş değil gözü yoruyor bence ama genel olarak bakınca göze hoş geliyor.
aynı sey bnmde ilk dikkatimi cekti..
kaymada hata var...
arkadaşların dediklerini göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim...
İyi çalışmalar

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-01-2009 #9
Mehmet UTKU daha önce bu soru sordu - ''Neden herkes calısmasında bu yansıma yada gölge her neyle adlandırıyorsa insanlar iz düşüm diyelimü bunu kullanmak zorunda''

Neden?

yansma, glow, blur, ya da web tasarımda yaptığımız buton efektı yazı üzerine verdiğiniz zaman kartvizit baskıdan çıktığı zaman o kadar da hoş görünmuyor, bunun için çok nedeni var... kartvizit şart değil 80*50 eğer öylese üzerine logo 20*10 mm kadar olacak... logo üzerine efekt verdığınız zaman doğal olarak şekli bozulacak... vaz geçin artik logo üzerine yansma, ışık efektı verme
Bu mesajdan alıntı yap

NaSrOk

Webmaster / İstanbul

Alt 11-01-2009 #10
bugun cıkısını aldım son gösterdigim örnegin digerleri hosuma gitmedi cünkü. Gayet güsel duruyodu efekler, baskı kalitesi herseydir sonucta ama cıkıstaki makinenin kalitesi söz konusudur. Tesekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adima, kartvizit, kendi