Kartvizit Sunumu - Mock-up

Kartvizit Tasarımları - Kartvizit Sunumu - Mock-up ...

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Dosya23

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit sunumlarımı daha şık gösterecek, tasarımımı yerleştirip sunum yapabileceğim bir görsel ya da program arıyorum arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Seçenekleriniz arasında:

* Çalışmanızı JPG haline getirip Photoshop'ta Filter > Lens Correction kullanarak istemiş olduğunuz sunumu yapabilmeniz mümkün.

* Photoshop Mock-up kullanarak hazır olan çalışmalarınızı yine hazır ve üzerinde değişiklik yapabileceğiniz şekilde sunum yapabilmeniz mümkün.

* Photoshop Action kullanarak, hazır bir action üzerinden çalışmanızı sunuma hazırlamanız mümkün.

Seçimler size kalmış. Hazır bir script kullarakta, sunumu baştan sona sizde hazırlayarak sonuca ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2013 #3
Tamam da bana lazım olan boş görsel zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2013 #4
Tamam da bana lazım olan boş görsel zaten.
Söylediğim şeyler ne çıkardığınızı anlamadım. Ama yazdıklarım ile şu örneği yapabilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2013 #5
Söylediğim şeyler ne çıkardığınızı anlamadım. Ama yazdıklarım ile şu örneği yapabilirsiniz.
Photoshop Mock-up dediğiniz olayı biraz açmanız mümkünmüdür nasıl yapılır hakkında bi bilgi verebilir misinz ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2013 #6
Photoshop Mock-up dediğiniz olayı biraz açmanız mümkünmüdür nasıl yapılır hakkında bi bilgi verebilir misinz ?
Aslında uygulama gayet basittir. Hazır olan bir şablon üzerinde zemin ve uygulama üzerinde yapılan değişikliklerdir.

Misal olarak bir mock up uygulamasını ele alırsak:

Hali hazırda çıkan layer panelinizde değişiklik yapabileceğiniz tüm layerlar açık durumda gelecektir. Değişiklik yapacağınız kısımları layer üzerinde sağ klik > Edit Contents ile hemen yapabilir ve uygulamanızı bir kaç dakikada güzel bir sunum haline getirebilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2013 #7
Aslında ...
peki bu mock up paneli nereden çıkıyor yani photoshop içinde varmı yoksa ayrı bir program mı yoksa uygulamaya verilen ad mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2013 #8
peki bu mock up paneli nereden çıkıyor yani photoshop içinde varmı yoksa ayrı bir program mı yoksa uygulamaya verilen ad mı ?
Photoshop'un hazır olarak indirebiliceğiniz dökümanlarındandır. Zaten PSD belgesi olarak bulunur. Siz sadece dosyayı open ile açar içindekileri değiştirirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2013 #9
Photoshop'un hazır olarak indirebiliceğiniz dökümanlarındandır. Zaten PSD belgesi olarak bulunur. Siz sadece dosyayı open ile açar içindekileri değiştirirsiniz.
teşekkürler sağolasın Kartvizit Sunumu - Mock-up
Bu mesajdan alıntı yap
CrooK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrooK

Grafiker / Aydın

Alt 08-02-2013 #10
Kartvizit sunumlarımı daha şık gösterecek, tasarımımı yerleştirip sunum yapabileceğim bir görsel ya da program arıyorum arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.
aynısını bende arıyorum yaa... herkes bu şekilde sunum yapıyo.. sitede bir çok bilen olduğuna eminim bu konuyu yardımlarınızı bekliyoruz.. tşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
görsel, kart tasarim, kartvizit, program, sunum