kartvizit tasarımı icin sizlelerin yardımını rica ediyorum

Kartvizit Tasarımları - kartvizit tasarımı icin sizlelerin yardımını rica ediyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar berçem ahşap -MUTFAK - BANYO - RAYDOLAP firmasına bir kartvizit çalışma örnekleri icin bana yardımcı olurmusunuz. çok acil hazırlanması gerekiyor İlgilenen ve ilgilenmeyen herkeze şimdiden teşekkürler...

leybinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leybinger

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar berçem ahşap -MUTFAK - BANYO - RAYDOLAP firmasına bir kartvizit çalışma örnekleri icin bana yardımcı olurmusunuz.
çok acil hazırlanması gerekiyor

İlgilenen ve ilgilenmeyen herkeze şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.

* Bunun dışında çalışma örneklerini ; Forum içinde arama yaparsanız çalışmaları takip edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap