kartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - kartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Geneli ...

kartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Geneli
hacimmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacimmm

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.
kartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop corel kullanan arkadaşlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: corel ve photoshop programı kullann arkadaşlar verdigimiz sablonlara uygun kartvizit afiş el ilanı tasarımları yapabilen mail yolu ile çalışabilecek arkadşlar aranıyor

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

kartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Genelikartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Genelikartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Genelikartvizit tasarımı yapan arkadaşlar freelancer calisan grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2013 #3
e-mail gönderdim...
iyi çalışmalar dilerim..
ilkerko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkerko

Grafiker / Gaziantep

Alt 18-06-2013 #4
e-mail gönderdim iyi çalışmalar.
graphictqba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphictqba

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-06-2013 #5
Mehmet akıf ersot üniversitesi ögrencısıyım lısedende grafık dalında cıkışlı olduğum ıçın program bılgım cok iyidir corel draw free hand illüstrasyon photoshop vs. programlarını cok ıyı bılırım tasarım alanında çok iyiyim özel olarak mail attım ılgilenırsenız sevınırım cv ım de gönderdım
hacimmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacimmm

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-06-2013 #6
İlanın geçerliliği bitmiştir