Kartvizit tasarımında sorun -acil-

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Kartvizit tasarımında sorun -acil- ...

bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

ünlem

Alt 09-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SELAM ARKADAŞLAR. BEN UZUN SÜREDİR PHOTOSHOP KULLANIYORUM AMA COREL'E İŞİM İCABI GEÇMEK ZORUNDA KALDIM. YENİ YENİ ÖĞRENİYORUM. BENİM SORUNUM ŞU. Bİ KARTVİZİT TASARLIYORUM ÖRNEĞİN. RESİM EKLEMEM GEREKİYOR RESMİN KENARLARINDAN KÜÇÜLTÜP SIĞDIRIYORUM BOYUTA AMA BASKIYA GİTTİĞİNDE KÜÇÜLTÜLMEMİŞ OLARAK ÇIKIYORMUŞ. KARMAKARIŞIK BİŞEYMİŞ YANİ. ONCA EMEĞİM BOŞA GİDİYOR. PCDEN ALDIĞIM BİR RESMİn KARTVİZİTTE SORUN ÇIKARTMADAN ARKA PLANINI NASIL SİLEBİLİRİM. SADECE KULLANICAĞIM NESNE KALSIN İSTİYORUM.. BUNUNLA İLGİLİ BİLGİ BULAMADIM DURUM ÇOK ACİL CVP YAZARSANIZ HAYATIMI KURTARICAKSINIZ Kartvizit tasarımında sorun -acil-uke:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Uzun zamandır photoshop kullanıyorsan bilmen lazım nasıl silineceğini.
Bu mesajdan alıntı yap
bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 09-06-2011 #3
neden bilmiyorum ama corel de kala kaldım. biri yardım ederse sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2011 #4
photoshopta temizle corele öyle import et resmi.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-06-2011 #5
Corel'de resmi dekupe etmek, blirli bir şeklin içine sığdırmak veya o şekle uygun hale getirmek gibi işlemler birden fazla şekilde yapılabilir. Siz ne şekilde bir şekil değişikliği yaptınız bilemiyorum ama resmin şeklini değiştirdikten sonra son olarak Crop Bitmap seçeneğini seçerseniz resim son haliyle kalacaktır . Ayrıca sizin bir müddet programdan uzak kalmanız Corel'i karışık yapmaz bu işlemleri ben neredeyse gözün kapalı yapıyorum ... (mecbur kalmadıkca resimlerle Corel üzerinden değişiklik yapmam)
Bu mesajdan alıntı yap