Kartvizit ve çizim denemeleri...

Deneme Çalışmalar - Kartvizit ve çizim denemeleri... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar,merhaba...Denemelerimin devamı...Kartvizit çalışmaları,tamamıyla sıfırdan tarafımdan yapılmıştır.Kartivizit üzerindeki "Design Factory" isimli firma ve firma bilgileri gerçek değildir.(e-mail,web adresi,...).Photoshop çizimleri ise bana ait tasarımlar değildir.İnternette bulduğum dersleri takip ederek ulaştığım ...

erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,merhaba...Denemelerimin devamı...Kartvizit çalışmaları,tamamıyla sıfırdan tarafımdan yapılmıştır.Kartivizit üzerindeki "Design Factory" isimli firma ve firma bilgileri gerçek değildir.(e-mail,web adresi,...).Photoshop çizimleri ise bana ait tasarımlar değildir.İnternette bulduğum dersleri takip ederek ulaştığım çizim sonuçlarıdır.

Icon Çizimler :

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar bu arada konuyu açarken sormayı unuttum.Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.Adobe Photoshopta yaptığımız pixel tabanlı bir çalışmayı bitirip,tüm layerları birleştirdikten sonra,yine photoshopun içinde bu çalışmayı kaydetmeden önce vektör tabanlı bir çalışmaya çevirme şansımız var mı?Olmuyor ise çalışmayı PSD formatıyla kaydedip,Adobe Illustratorde açsak,Illustratorun içinde vektör tabanlı yapabilirmiyiz?nasıl yapılır bilen var mı?(mesela bir kartviziti baskıya vermeden önce TIFF formatıyla kaydetmeden önce...)
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2010 #3
Gayet başarılılar ben 3 ve 4. çalışmayı beğendim diğerleri biraz basit geldi gözüme.
Emeklerin için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-03-2010 #4
Gayet başarılılar ben 3 ve 4. çalışmayı beğendim diğerleri biraz basit geldi gözüme.
Emeklerin için teşekkür ederim
Rica ederim dostum...Asıl ben teşekkür ederim yorumun için.Eleştirine gelince...Aslında tasarımda,gereksiz detaylardan,gözü yoran şekillerden kaçmaya kısaca basit tasarımların üzerinde yoğunlaşmaya çalışıyorum ama biraz fazla basit olmuş galiba Kartvizit ve çizim denemeleri...
Bu mesajdan alıntı yap