Kartvizit ve davetiye çalışması

Deneme Çalışmalar - Kartvizit ve davetiye çalışması Sponsorlu Bağlantılar Kardeşimle birlikte ölesine davetiye tasarladım umarım beğenirsiniz. Kartviziti hayata geçirmeyi düşünüyorum yorumlarınız beklerim sizce hangi kartvizit daha güzel olmuş ?...

by1302 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by1302

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 05-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kardeşimle birlikte ölesine davetiye tasarladım umarım beğenirsiniz. Kartviziti hayata geçirmeyi düşünüyorum yorumlarınız beklerim

sizce hangi kartvizit daha güzel olmuş ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben benzer bir çalışma yapmış ve yaklaşık olarak da 2 gün uğraşmıştım. Burada paylaşmıştım ve sadece bir yorum almıştım. Bu durum biraz üzmüştü de beni. O yüzden sana büyük bir heves ile yarum yazmaya çalışacağım.

Davetiyenin nereden geldiği ön kapakta yazılı olması gerekir. Bu yüzden ön kapak ile arka kapağın yerlerini değiştirmelisin bence.

Kartvizit çalışmalarının hepsi çok güzel olmuş. Ben 2. sıranın solundaki çalışmayı beğendim.

Çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
by1302 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by1302

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 10-01-2010 #3
teşekkürler yorum için daha önceki paylaşımımdada yorum almamıştım sağol
Bu mesajdan alıntı yap
AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #4
guzel olmus ama birde soyle denemenizi tavsiye ediyorum nasil durcak bilmiorum ama , asagiya mail adresinizi yazmissiniz onu bence yukariya telefon numarasinin oldugu yere alip o asagisininda bos kalmamasi icinde o listeyide 2 sira halinde yapabilirsiniz, bu sadece benim fikrim nasil olcak bilmiyorum ama mail adresinin ayri durmasindan yana degilim acikcasi Kartvizit ve davetiye çalışması Kartvizit ve davetiye çalışması cunku iletisim bilgilerinizi yukariya yazmissiniz maili de asagiya bnce hepsini bir araya yapsaniz daha guzel durar Kartvizit ve davetiye çalışmasıAma calismalar yinede cok guzel olmus , tebrikler Kartvizit ve davetiye çalışması

kirmizili olan kartvizit bnm encok hosuma gitti
Bu mesajdan alıntı yap