Kartvizit yapımında brush sorunu?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Kartvizit yapımında brush sorunu? ...

PanterA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PanterA

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim sorunum şu arkadaşlar. Corelde bir kartvizit tasarlıyorum ve boyut standart olarak 9'a 5,5. Tabi bu boyutlar olunca kenar çizgileri sizin de bildiğiniz gibi çok kalın olmakta çizilen vektörlerin fakar inceltme yapılabiliyor. Esas sorum şu olacak benim, kartvizite artistic media tool aracından brush ile bir desenli çizgi çiziyorum fakat çok kalın. üst bölümden daraltıyorum ama yine de çok kalın ve büyük gözükmekte bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 04-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Benim sorunum şu arkadaşlar. Corelde bir kartvizit tasarlıyorum ve boyut standart olarak 9'a 5,5. Tabi bu boyutlar olunca kenar çizgileri sizin de bildiğiniz gibi çok kalın olmakta çizilen vektörlerin fakar inceltme yapılabiliyor. Esas sorum şu olacak benim, kartvizite artistic media tool aracından brush ile bir desenli çizgi çiziyorum fakat çok kalın. üst bölümden daraltıyorum ama yine de çok kalın ve büyük gözükmekte bu sorunu nasıl çözebilirim?
bu yöntem işinizi görecektir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
tarkanust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkanust

Grafiker / Ankara

Alt 06-07-2009 #3
objeyi seç object propertiesden scale with image tıkla istediğin gibi küçültüp büyütebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap