kartvizite yorum bekliyorum sizce nasıl olmuş Ökse Aktar

Kartvizit Tasarımları - kartvizite yorum bekliyorum sizce nasıl olmuş Ökse Aktar Sponsorlu Bağlantılar Sizlerin yardımlarını bekliyorum bi tanıdık istedi bastırmadan önce sizlere göstermek istedim...

Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 23-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerin yardımlarını bekliyorum bi tanıdık istedi bastırmadan önce sizlere göstermek istedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle konu başlığınızın kurallarımıza aykırı olduğunu söylemek isterim.

çok basit kalmış, desenleri daha esteteik kullanarak daha hoş bir kartvizit yapabilirsiniz mesala resimdeki Fontain'i kaldırın koyu bir zeminde desenleri uniform olarak kullanırsanız daha güzel bir kartvizit olacağına inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
nil92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nil92

Öğrenci

Alt 23-11-2008 #3
bir kartvizitin boyutu 85x50dir ona göre yapmalısın sonra zaten bu matbaaya gittiğinde 2 parmak boyutunda yani 3 yada 5 cm kesiliceği için kenardaki desenler tam olarak belli olmicak ve adresin a harfide kesilmiş olucak.kenarda ki beyaz şerit hiç hoş durmamış vede çok basit olmuş.bence bunun üstüne gidersen daha güzel bir kartvizit oluşturabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-11-2008 #4
bir kartvizitin boyutu 85x50dir ona göre yapmalısın sonra zaten bu matbaaya gittiğinde 2 parmak boyutunda yani 3 yada 5 cm kesiliceği için kenardaki desenler tam olarak belli olmicak ve adresin a harfide kesilmiş olucak.kenarda ki beyaz şerit hiç hoş durmamış vede çok basit olmuş.bence bunun üstüne gidersen daha güzel bir kartvizit oluşturabilirsin.
Öncelikle çalışma ile ilgili daha çok çalışılması gerektiğini söylemek isterim.

Nil arkadaşımın söylediklerinde ise bir takım noktalara katılmıyorum...

Öncelikle 85x50 nedir? cm mi? mm mi? Belirtmemişsiniz. Yeni başlayan arkadaşlar bu mesajınızı görse kafaları iyice karışacaktır.

Ayrıca kartvizit ebatı 80x50 mm diye bir kural yoktur. Standart kartvizit ebatları evet budur. Ama illaki 85x50 mm olmalıdır diye bir kural yoktur.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kral38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral38

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #5
evet çok basit kalmış
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #6
Emek harcanmamış basit bi çalışımaya benziyo.. Kenarlarda brush yada vektorel ilqinç desenler.. Sol üstteki fena durmamış fakat sağ alttakiler için aynı şeyi söyliyemicem.. Kulladığınız font ve verdiğiniz dış çizqide hoş durmamış.. Baskıya göndermeden önce bir daha elden geçirmenizi ve bol bol kartvizit incelemenizi tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-11-2008 #7
Sade ama basit...
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2008 #8
yenisin arkadaşım daha çook çalışma incelemen gerek ve üzerinde çalışma yapman gerek.Ve firmaya uygun bir kartvizi yapman gerek bir aktara uygun bir kartvizit oldugunu düşünmüyorum kendii düşüncem tabikii.Bence bol boll çalışma incele derim formda yeteri kadar örnek çalışmalar mevcut arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
Chndgnci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chndgnci

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-11-2008 #9
ilk kartvizit çalışmanız mı ? merak ettim doğrusu.. Fontlar ve karta dizayn edilişi.. sonra hadi zemini anladık da o boydan inen beyaz cizgi neyin nesi ? bence cok calısmalısın. cok basit kalmıs.. aklınıza o kadarı geliyor alabilir, bence biraz arastırıp daha yaratıcı seyler yapabilirsiniz.. sonucta kimse en iyisini yapamıyor.. oyLe değil mi?..
Bu mesajdan alıntı yap
buzzul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buzzul(25)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 26-11-2008 #10
adres yazısını kaldırıp adresi beyazla kestigin geniş bölmeye ortalarsan daha iyi olur. bi de öyle dene bu şekilde de fena sayılmaz iyi bi çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aktar, bekliyorum, kartvizite, nasil, okse, olmus, sizce, yorum