kartvizitim photograph design

Kartvizit Tasarımları - kartvizitim photograph design ...

fotohakan_87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotohakan_87

Grafiker / İzmir

Alt 10-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlar olmadan gelişilmez kartvizitim photograph design
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 10-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kartvizitten çok iş yer itabelası görünümünde olmuş. kartvizit daha sade olmalıdır

bu arada;
telefon numarası verilmesi kurallara aykırı
''desing'' değil design
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #3
kartvizitten çok iş yer itabelası görünümünde olmuş. kartvizit daha sade olmalıdır

bu arada;
''desing'' değil design
katılıyorumm...
sade olmasa bile alımlı olmalıdır.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #4
Yukarıdaki yorumlara ek olarak; fonda kullandığınız desenleri atıp sadece siyah şeritleri kullansanız bile, sanki daha etkili olacak.Kullandığınız program isimleri gereksiz olmuş... Cep teli bir an önce yok etmenin yolunu bulun bu arada gerçekten. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-01-2009 #5

bu arada;
''desing'' değil design
sadece telefon numara forum kurallara aykrı değil açılan başlık forum korallara aykrıdır....

neden grafik tasarıma ilk başlayanlar çiçekli... çok desenli... karma karışık.... kendi için kartvizit yapıyorlar? sebebi da daha önde olmak, kartvizin üzerine bakın neler kendim içn yaptım sizin için da aynı şey yaparim gibi bir düşünce var.. çok yanılıyoruz bu konuda. Ne kadar sade tasarım o kadar her iki taraf iyi... sadelik ve anlam taşayan tasarım her zaman önde olacak
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2009 #6
kartvizit kimliktir sence bu senin sana yakışan bi kimlik olmuşmu? o program isimleri kesinlikle olmamalı daha sade ve şık durmalı kartvizitin ki saygı görsün o kartvizit dilersen biraz kurumsal çalışmaları incelersen daha iyi anlayacaksın bizleri başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 11-01-2009 #7
Karmaşık bir kartvizit sadece itici gösterir ve hiç bir çekicilik aksetmez.

Herkes fikirlerini belirtmiş öneride bulunmuş zaten bu önerilere uymak size kalmış...Ama her zaman sade ve anlaşılır bir tasarım daha çok dikkat çekecektir...Birde şöyle bir öneride bulunacağım, kullandıgınız program isimlerini illa kullanacaksanız, kartvizitinizdeki siyah şeritlere yerleştirin geri kalan tüm vektörleri atın gerekirse siyah kenarlığıda...sadece turuncu arkaplan kalsın ve kullandıgınız programların yazı fontunu kesinlikle değiştirin, rengide yeşil olabilir...Fikir vermesi açısından biraz daha araştırma yapın ve daha sade bişeyler deneyin.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-01-2009 #8
sade bi fon kullanmalısın ve düz fontlarla çalışmanı göze hitap ettirebilirsin bu şekilde biraz karışık gibi biraz daha nitelikli olabilirdi.emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #9
sonderece karmaşık görünen gözü yoran bir tasarım olmuş çiçekler,böcekler insan neye bakacağını şaşırıyor.
halbuki kartvizit sade ve akılda kalıcı olmalı arkadaşlar gereken yorumları yapmışlar bu yorumlar doğrultusunda ilerlerseniz amacına ulaşmış bir tasarım ortaya çıkarırsınız
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Aldore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aldore

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2009 #10
Bence bir kaç deneme daha yapman lazım doğruyu bulmak için emeğine saygı duyuyorum fakat kartvizit insanların seni bulmaları için gerekli olan bir iletişim aracı.. o yüzden ki kişilerin anlayabileceğin boyutta yazıları ayarlaman lazım. Yazılar göz yanıltıcı efectlere sahip olmamalı.. biraz daha dikkat etmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
design, kartvizitim, photograph