Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz?

Kartvizit Tasarımları - Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? ...

FReNzY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Dosya23

Alt 19-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 adet kartvizit tasarımı yaptım arkadaşım ve kendim için yakın zamanda da baskıya göndermeyi düşünüyorum. Göndermeden önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Olması gerekenler çıkarılması gerekenler falan sizce nelerdir? Fikirleriniz benim için değerlidir.

Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz?

Bu arada matbuu'dan iyi bir sonuç alan var mı veya bilgisi olan?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence baskıya gönderme tekrar çalış hiç beğenmedim umarım bu yorumum seni üzmemiştir. Fakat potansiyelin var biraz daha geliştir kendini.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-10-2012 #3
Bence baskıya gönderme tekrar çalış hiç beğenmedim umarım bu yorumum seni üzmemiştir. Fakat potansiyelin var biraz daha geliştir kendini.
Katılıyorum.

* Örnek çalışmaları inceleyerek, uygulama seçeneklerini araştırarak fikirden fikire atlarken kendine dur yahu yeter artık demen lazım.. Sen kendine bunu dedin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 19-10-2012 #4
Katılıyorum.

* Örnek çalışmaları inceleyerek, uygulama seçeneklerini araştırarak fikirden fikire atlarken kendine dur yahu yeter artık demen lazım.. Sen kendine bunu dedin mi?
Yorum beni üzmedi ar meselesi yapmam yani çünkü hayatımda yaptığım 2 çalışma sadece bunlar değil Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? Fikirden fikire atlama konusunda ise dur demedim kendime hür bıraktım fakat herhangi bir fikir de vermediniz. Bana yardımcı olacak şey aslında fikirleriniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 19-10-2012 #5
2. kartvizit ile yola devam edebilirsin. Diğer arkadaşların da dediği gibi biraz daha örnekler (grafik tasarım kartvizitleri) incelersen daha da güzelleştire bilirsin..
Nasıl olacak; 2. kartviziti çift taraflı yapıp ona göre bir kompozisyon ile arka kısmı dolduracaksın. Ondan sonra güzel bir mock-up bulacaksın, sunumunun daha güzel olması için yada iştah açması için Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 19-10-2012 #6
2. kartvizit ile yola devam edebilirsin. Diğer arkadaşların da dediği gibi biraz daha örnekler (grafik tasarım kartvizitleri) incelersen daha da güzelleştire bilirsin..
Nasıl olacak; 2. kartviziti çift taraflı yapıp ona göre bir kompozisyon ile arka kısmı dolduracaksın. Ondan sonra güzel bir mock-up bulacaksın, sunumunun daha güzel olması için yada iştah açması için Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? Kolay gelsin.
çift taraflı düşünmemiştim bunu ama muhtemelen bu yorumdan sonra yaparım. Mock-up ilk defa duydum ne anlama geldiğini bilmiyorum da sanırım bir masanın üzerine kartı yatırma yada birinin elinde tutması gibi farklı bir sunum şeklini söylüyosunuz. Zamanım yoktu bunu koyarken hemen atayım da bitsin gitsin dedim ondan böyle oldu Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? çok teşekkür ederim yorumunuz için aydınlatıcı bir yorum oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 19-10-2012 #7
çift taraflı düşünmemiştim bunu ama muhtemelen bu yorumdan sonra yaparım. Mock-up ilk defa duydum ne anlama geldiğini bilmiyorum da sanırım bir masanın üzerine kartı yatırma yada birinin elinde tutması gibi farklı bir sunum şeklini söylüyosunuz. Zamanım yoktu bunu koyarken hemen atayım da bitsin gitsin dedim ondan böyle oldu Kartvizitlerimi yorumlayabilir misiniz? çok teşekkür ederim yorumunuz için aydınlatıcı bir yorum oldu.
Ben teşekkür ederim, Sunum mock-up'larını biraz araştırırsan muhakkak bulursun ve kullanımı da kolaydır. Tekrardan iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
agca06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agca06

Grafiker / Ankara

Alt 03-11-2012 #8
on numara olmuş daha nasıl olacak
Bu mesajdan alıntı yap

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 03-12-2012 #9
on numara olmuş daha nasıl olacak