kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme

Afiş Tasarımı - kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme ...

Alt 30-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Köşeleri yuvarlak kesim yapmıssın yazı karakterinide düzeltirsen aynı öyle köşeleri oval olur yansıma kullanma güzel olmaz...Kredi kartı geçerlidirde...de bankaların geçerli olan bankaların logolarını koyabilrsin.. o bölümü biraz daha toparlıyabilirsin...resimede kırmızı çerçeve atabilrisin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-05-2008 #3
bidahaki çalışmalarımda bunu göz önünde bulunduracağım yorumunuz için teşekkürlerkasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #4
Afişte kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme ustalara güvende bana güvenme afişte ben kendı görüşlerimi yapıyorum kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme kartvizit broşr folyo magnet fln kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme vs. güvenebilirsin kolay gelsn kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-05-2008 #5
bi broşür calışmam var düşüncelerini belirtebilirsin bundan memnuniyet duyarım şimdiden teşekkürler
broşür ilk çalışmalarımdan
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-05-2008 #6
renklerdenmi yoksa foto seçimindenmidir bilmiyorum ama bana çok itici geldi bu çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-05-2008 #7
kesilmiş bir koyundanda bi çekicilik beklenemezki kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme yorumun için teşekkürler her eleştiri yeni bir görüş açısı bulmaktır diğer konularımada beklerim i çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #8
ya tabıkıde itici olucak bi parti veya başka bir eğlence değil bize göre bir şey değil zaten böyle olması çok normal zaten o işi yapanların beğendikleri renkkasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-05-2008 #9
onların beğendiğini bilemem ben ben sadece fikrimi söylüyorum. yeşil etleri dahada itici yapmış diye düşünüyorum. aslında bu tip bir görsel yerine ben et mangal görselleri kullanmayı tercih ederdim. zaten orası kasap canlı kanlı et görüntüsü zati hakim içeriye bide cama koymaları saçma geliyor. onun için bence mangal veya buna benzer görseller kullanmak daha mantıklı en azından içerde satılan ete imrendirir.
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #10
Tabiki herkesin kendi görüşleri.. et mangal olabiliceğini sanmıyorum koyun inek tarzı şeyler oluyor hep benım bıldıgım hadi pişmemiş kuzu çevirme fln olsa olabilir ama buda olmus o brzda bızım deıl sahıbinin düşüncesine bağlı kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme ve genelde kasaplar bu renkleri tercih ediyorlar... gerçek boyutları bu değildir herhalde kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme aman dikkat ette sonra pixellin ne oldugunu anlar herkes kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme kare kare çıkar ne olur ne olmaz söylımde buyuk bi şey olucaksa o resimlerin dpi ve çözünürlüğü güzel olması gerekior kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme tabı oda camın boyutlarına bağlı... (birazda broşür gibi olmus ama neyse kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
deliklli, folyocam, giydirme, kasap, vision