Kaşe makinesi arıyorum

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Kaşe makinesi arıyorum ...

Kaşe makinesi arıyorum
SuC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuC

Matbaacı / Aksaray

Kaşe makinesi arıyorum

Alt 03-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sıfır veya 2 el Kaşe Makinesi Arıyorum Tüm Piyasayı araştırdım bir çok fiyat aralıgı var Bana iş yapabilecek makine lazım! ücret bakımındanda piyasadan ayrıcalıklı olan satıcı var ise ulaşsın

ÖDEME: HAVALA,KREDİ KARTI, EFT

Makine Kargo Firması İle Gönderildiğinde Tutanak ile Teslim Aldıgımda ödemeyi Gerçekleştirim
Ürün şirket üzerinden alınacaktır e-ticaret anlaşması olan kişiler e-ticaret sitelerinden ücret gönderilir

Msn:
03822130902
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.

Duyurular:
İlanları Kaşe makinesi arıyorum veya Kaşe makinesi arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap