Kaspersky Lab yine lider oldu!

Teknoloji Haberleri - Kaspersky Lab yine lider oldu! ...

Cevapla
Kaspersky Lab yine lider oldu!
GMasterTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GMasterTR

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / Tunceli

Standart

Kaspersky Lab yine lider oldu!

Alt 30-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın lider online güvenlik şirketi Kaspersky Lab, Gartner 2014 ?Magic Quadrant Uç Nokta Koruma Platformu?nda yeniden lider olmayı başardı. Böylece üst üste 3?üncü kez bu unvanı alan Kaspersky Lab, uç nokta koruma platformu çözümleri sunan şirketler arasındaki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.

Kaspersky Lab?in bu son başarısını değerlendiren Kaspersky Lab Bilgi Sistemleri Grubu Başkanı Nikolay Grebennikov, ?Amacımız, müşterilerimize en gelişmiş koruma hizmetini sunarak, güvenli bir siber uzay yaratmak. Gartner?ın sıralamasındaki başarımız da doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Çalışmalarımızın IT sektörünün en önemli araştırmacılarından biri tarafından tasdik edildiğini bilmek gerçekten bize cesaret veriyor? dedi.

RAKİPLER ÇARPIŞIYOR

Gartner Magic Quadrant, BT pazarındaki 18 büyük güvenlik koruma şirketinin uç nokta koruma platformlarının karmaşık analizleri göz önüne alınarak, yılda bir kez gerçekleştiriliyor. BT sektöründeki satıcıları ve ürünleri değerlendirmek isteyen şirketlerin karşılaştırmalı değerlendirme aracı olarak kullandığı bu araç, küresel ölçekte, şirketlerin alım kararlarında önemli rol oynuyor.

Gartner, satıcıları ?vizyon? ve ?gerçekleştirme yeteneği? olmak üzere iki kategoride değerlendiriyor. ?Vizyon? değerlendirmesinde göz önüne alınan 8 farklı kriter, pazarı anlayabilme, pazarlama stratejisi, satış stratejisi, sunuş stratejisi, iş modeli, dikey/sektör stratejisi, yenilik stratejisi ve coğrafik stratejisi olarak sıralanıyor. ?Gerçekleştirme yeteneği? ise, markanın finansal yeterliliği, pazara cevap verebilirliği, faaliyetleri, satış yönetimi/fiyatlandırma, pazar yönetimi ve müşteri deneyimi gibi kriterlere dayanıyor.

Kaspersky Lab, bu kriterler göz önüne alınarak yapılan değerlendirme sonucunda arka arkaya 3?üncü kez ?liderler? klasmanında yer aldı. Kaspersky Lab, sıralamadaki pozisyonunu da geliştirerek, Gartner Magic Quadrant?ın ?vizyon? değerlendirmesinde 2?inci sıraya yükseldi.

Markanın şirketlere yönelik güvenlik çözümü Kaspersky Endpoint Security for Business, şirketler ve BT liderleri tarafından sadece kötücül yazılımları hızlı ve başarılı bir şekilde tespit eden bir yazılım olarak değil, aynı zamanda farklı müşteri yönetim araçlarını aynı yönetim konsolunda toplamayı başaran bir çözüm olarak görülüyor. Bu güvenlik yönetim işlevlerinden bazıları: sistem açığı analizi, yama yönetimi, uygulama envanteri, uygulama kontrolü, mobil cihaz yönetimi (MDM), merkezi olarak kontrol edilebilen dosya seviyesinde diskin tamamını şifreleme özelliği ve hard diskler ve kaldırılabilir araçlar için açılış öncesinde yetkilendiriyor.***
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Yine eğlence yine keyif Yine Keyif Cafe reds Afiş Tasarımı 1 25-02-2010 15:50:48
Yine iş bankası yine muhteşem reklamları g.ecglr Reklam Videoları 1 06-04-2009 08:43:41
Yine axe yine çekim g.ecglr Reklam Videoları 0 23-03-2009 16:56:12
Yine Corel Yine Buton designeer_hsn Corel Draw 0 16-01-2009 00:12:41
yine ben yine yorum sadecedize Dijital Sanat 26 22-08-2007 14:19:24

Kapat
Şifremi Unuttum?