kastamonu fotoğraf kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kastamonu fotoğraf kataloğu ...

cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 270 sayfalık fotoğraf kataloğu için kapak tasarımı yaptım sizce hangisi olabilir

1) kastamonu fotoğraf kataloğu

2) kastamonu fotoğraf kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Her ikisi de çok başarılı tebrik ederim. Beyaz zeminli daha hoş gibi. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #3
Her ikisi de çok başarılı tebrik ederim. Beyaz zeminli daha hoş gibi. Kolay gelsin.
Teşekkür Ederim,,
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 13-03-2012 #4
herkesin bakış açısı farklı tabi kastamonu fotoğraf kataloğu ben ikisinide beyenmedim 1.nin renkleri olmamış 2. ise çok boş ve renksiz emeğinize sağlık nacizane fikrim kastamonu fotoğraf kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 13-03-2012 #5
İkiside sade ve göz alıcı. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #6
herkesin bakış açısı farklı tabi kastamonu fotoğraf kataloğu ben ikisinide beyenmedim 1.nin renkleri olmamış 2. ise çok boş ve renksiz emeğinize sağlık nacizane fikrim kastamonu fotoğraf kataloğu

İkiside sade ve göz alıcı. Elinize sağlık.
Teşekkürler,,
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 13-03-2012 #7
1. renkleri bana hoş gelmedi, 2. oladn daha güzel ama sade olmuş,- tam hangisi dersen 2 derim, başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 13-03-2012 #8
Öncelikle tebrik ederim.
1. çalışmanızı sevmedim.Bana var olan bir logonun kurumsal renklerini hatırlatıyor.O yüzden aklım hep oraya gidiyor.
2. çalışmanız daha hoş olmuş.Ama arkada flu olarak kullandığınız yazılar ön kapakta kullandığınız yazılarla aynı boyda olmuş o yüzden göz yoruyor.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2012 #9
1. renkleri bana hoş gelmedi, 2. oladn daha güzel ama sade olmuş,- tam hangisi dersen 2 derim, başarılar
Öncelikle tebrik ederim.
1. çalışmanızı sevmedim.Bana var olan bir logonun kurumsal renklerini hatırlatıyor.O yüzden aklım hep oraya gidiyor.
2. çalışmanız daha hoş olmuş.Ama arkada flu olarak kullandığınız yazılar ön kapakta kullandığınız yazılarla aynı boyda olmuş o yüzden göz yoruyor.
Kolay gelsin.
Teşekkür Ederim,,
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2012 #10
beyenmedim ??? beğenmedim kastamonu fotoğraf kataloğukastamonu fotoğraf kataloğukastamonu fotoğraf kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları