Katalog Baskı - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - Katalog Baskı - İstanbul ...

Katalog Baskı - İstanbul
koromozom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koromozom

Hiç Biri / Burdur

Katalog Baskı - İstanbul

Alt 12-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog Baskı

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 23 x 30,5 Ölçülerinde 160 Sayfa Kapak 350 Gram Kuşe İç sayfalar 135 Gram Kuşe 1000 Adet Katalog

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: En yakın zamanda...

İşle ilgili açıklama: İlgilenen arkadaşlar lütfen fiyat tekliflerini konuya cevap olarak veya mail olarak göndersinler. Arayın konuşalım gibi cevaplar dikkate alınmayacaktır. Bol Kazançlar

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Katalog Baskı - İstanbul - Katalog Baskı - İstanbul ya da Katalog Baskı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Katalog Baskı - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Katalog Baskı - İstanbul | Katalog Baskı - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-10-2011 #3
Size daha sağlık fiyat suna bilmemiz için ve daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıda sunulan iletişim bilgilerimizden irtibata geçmenizi rica ediyorum forum ortamlarında fiyat paylaşmamaktayız.

İletişim Bilgilerimiz:
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E.
W. www.oryox.net
A. İstanbul / Türkiye

Not: Şirketimiz gerek türkiye geneline gerekse bir çok avrupa ülkelleriyle çalışmaktadır ayrıca bütün nakliye şirketleriylede anlaşmalı olduğumuz için nakliy ücretleri yarı yarıya inmektedir.

Saygılarımızla.
ORYOX.NET
Bu mesajdan alıntı yap