Katalog Boyutu | Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Katalog Boyutu | Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar a4 olarak katalog hazırlayacağım photoshopta iki sayfa olarak çalışmayı planlıyorum ama kesim ve pay yerleri kusursuz olsun istiyorum bunun için paylaşabileceğiniz resim veya psd dosyası varsa paylaşabilirseniz ...

Katalog Boyutu | Yardım
PnrDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PnrDesign(29)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Katalog Boyutu | Yardım

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar a4 olarak katalog hazırlayacağım photoshopta iki sayfa olarak çalışmayı planlıyorum ama kesim ve pay yerleri kusursuz olsun istiyorum bunun için paylaşabileceğiniz resim veya psd dosyası varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 14-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neden Photoshop?
Vektörel programlarla daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Kataloglarda kesim payı sayfa sayısına dolayısıyla da ciltleme şekline göre değişir.
Yapılacak ciltleme işlemine göre kenarlardan 5'er mm ile 10'ar mm arasında bir kesim payı vermeniz yeterlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
PnrDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PnrDesign(29)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 14-01-2010 #3
Çünkü photoshopa daha çok hakimim indesignı kurcalıyorum ama çözmem zaman alacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
katalog