katalog çalışması (son çalışma)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - katalog çalışması (son çalışma) Sponsorlu Bağlantılar çalışmamın son hali olarak boyle birşey yaptım degerlendiren herkese çok teşekkür ediyorum şimdiiden...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışmamın son hali olarak boyle birşey yaptım degerlendiren herkese çok teşekkür ediyorum

şimdiidenkatalog çalışması (son çalışma)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ön kapaktaki alttaki yazılara uyguladıgın efek yazıların okunabilirligini azaltmıs bunun haricinde gayet güzel olmus emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #3
çok teşekkür ederim bunu dikkate alacağım farklı efektler deniyimkatalog çalışması (son çalışma)

bişey daha var ben baskı konusunda fazla bilgisahibi değilim acaba arka kapakta ust kısımdaki image sorun olurmu karmaşıklığı baskıyı etkilermi??
Bu mesajdan alıntı yap
kobayxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kobayxx

Grafiker / Konya

Alt 14-05-2008 #4
yalnız arka kapakta telefonla konuşan kızı nerdeyse her websitesinde her katalogda görür oldum

biraz fark lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-05-2008 #5
renkler soluklaştırmış..
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #6
renkler soluklaştırmış..
firmanın logosu ve konsepti mavi beyaz uzerine oldugu içn bu renkleri kullandım ve baskı içn cmyk olması gerektiginden de bildiginiz gibi çok canlı olamıyor malesef
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-05-2008 #7
dorusun ama mavinin açık mavi olması yerine mesela c:100 m:72 K: 38 deneyebilirsin..Parlament mavisi ..Beyazlada harika uyum sağlar..
Bu mesajdan alıntı yap
stronger_ht isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stronger_ht

Webmaster / İzmir

Alt 14-05-2008 #8
sanırım bunu photoshop ta hazırladın ön kapaktaki logo kötü durmuş çözünürlüğü düşük sanki
sündürüp büyültmüşsün gibi duruyor. ancak bence açık konuşmak gerekirse hocam komple baştan bir dizayn yapmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #9
sanırım bunu photoshop ta hazırladın ön kapaktaki logo kötü durmuş çözünürlüğü düşük sanki
sündürüp büyültmüşsün gibi duruyor. ancak bence açık konuşmak gerekirse hocam komple baştan bir dizayn yapmalısın.
evet firma logonun orijinal boyutunu bulamadı şmdilik bu byuyutulmuş olanı kulandım o deişecek.. komple baştan yapmamı gerektirecek hatalar nelerdir açarsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 14-05-2008 #10
bence elındekı donelerı yenıden gozden gecırerek yenıden dene. Eger kızmassan benım fıkrım olmamıs. Arka kapakta o kadar yogunluk olması on kapagın o kadar sade olması.. ne bıleyım bana ters geldı. Guz lacıvert bır zemınde arka kapakta kullandıgın browser ları kullansan daha ıyı olabılır.. yada guvenlık guven ısıdırde kullandıgın ımajı.. yanı alternatıfı cok..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışma, Çalışması, katalog, son