Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa Şehir: Bursa İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: Aşağıda belirtmiş olduğum kalemler ile ilgili fiyat teklifi rica ediyorum.Ödeme mal ...

UnS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UnS

Grafiker / Bursa

Alt 13-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: Aşağıda belirtmiş olduğum kalemler ile ilgili fiyat teklifi rica ediyorum.Ödeme mal tesliminde nakit elden olacak şekilde.

--Cepli dosya 5000 adet mat selefonlu 350 gram kuşe, dışı renkli içi tek renk yapıştırması dahil.

--Bröşür 15x40 tek kırımlı 160 gram kuşe 3000-5000 adet için çift taraflı renkli

--broşür A4 115 gr.kuşe çift taraflı renkli baskı 3000-5000 adet için

--karton çanta renkli 3000-5000 adet için

--katalog, a4 yatay 12 sayfa kapak dahil, kapak sayfaları 200 gr, iç sayfalar 160 gr. Kapak mat selefonlu, ön kapak kısmi laklı tel dikişli

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: En fazla 3 hafta

İşle ilgili açıklama: Aşağıda belirtmiş olduğum kalemler ile ilgili fiyat teklifi rica ediyorum.Ödeme mal tesliminde nakit elden olacak şekilde.

--Cepli dosya 5000 adet mat selefonlu 350 gram kuşe, dışı renkli içi tek renk yapıştırması dahil.

--Bröşür 15x40 tek kırımlı 160 gram kuşe 3000-5000 adet için çift taraflı renkli

--broşür A4 115 gr.kuşe çift taraflı renkli baskı 3000-5000 adet için

--karton çanta renkli 3000-5000 adet için

--katalog, a4 yatay 12 sayfa kapak dahil, kapak sayfaları 200 gr, iç sayfalar 160 gr. Kapak mat selefonlu, ön kapak kısmi laklı tel dikişli

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa - Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa ya da Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa | Katalog - Dosya- Broşür-Çanta Fiyat Teklifi - Bursa - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

davinci34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davinci34(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2011 #3
Merhaba ücreti mal tesliminden sonra kimse kabul etmez nakitte olsa. % 50 peşin kalanı ürün teslimi yapılır.

Bu şekilde uyarsa.resat *********
REKLAM ÇANTA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

REKLAM ÇANTA

Baskıcı / Konya

Alt 14-03-2011 #4
MERHABA BEZ ÇANTA DAHA EKONOMİK DÜŞÜNÜRSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİM
www.reklamcanta.com
UnS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UnS

Grafiker / Bursa

Alt 16-03-2011 #5
Merhaba ücreti mal tesliminden sonra kimse kabul etmez nakitte olsa. % 50 peşin kalanı ürün teslimi yapılır.

Bu şekilde uyarsa.resat *********

Uygundur, fiyat teklifi gönderebilirseniz seviniriz.

davinci34(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2011 #6
bugün içinde teklifinizi yollucam...

davinci34(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2011 #7