katalog hazırlama hakkında yardıma ihtiyacım var

Corel Draw - katalog hazırlama hakkında yardıma ihtiyacım var ...

Alt 23-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ismim engin tasarım işiyle uğraşmamama rağmen kendi firmamızın imsakiye, broşür, kartvizit vb. tasarımlarını konuya ilgim sebebiyle ben yapıyorum.
photosop bilgimi yeni öğrendiğim ve hala tam kavrayamadığım corel le birleştirince kendimce vasat çalışmalarımı çıkartıyorum.. kısaca ben buyum.

sitenizi yeni buldum üye oldum ve sanoyorum kendimi şanslı hissediyorum(:
çünkü sizden öğrenebileceğim çok şey var.

özelliklede danışmak istediğim birşey var.. bu konu üzerinde emek harcadım fakat sonuca ulaştırmakta zorlanıyorum. hatta deliriyorum denilebilir(:
üzerinde çalıştığım şey 500 civarı parça içeren yedek parça ürün kataloğu..

bu fotoğrafların 300 kadar olan kısmını çekip photoshop ta editledim beklediğimden çok daha güzel bir çalışma oldu. hepsinin fonları yok(: hepsini isim gruplaması sırası bilgileri herşeyi hazıda..
fakat bunları güzel değerlendiremediğim zaman ne yazıkki hiçbir anlamı olmuyor..
ve bunu içince corel bilgisi gerekiyor.

örnek aldığım kataloglardan bazılarının örnekleri aşağıda (tarattım)
benim yapacağımla bu kataloglar aynı sektör ve ürünler benzer
ne yaparsam yapayım bu kataloglar kadar nizami bir iş çıkartamıyorum.

acaba üzerinde özgürce oynama yapabileceğim bu tarz hazır şablonlar varmıdır? tasarımı önemli değil tablo dizilimi vb şeyler olması yeterli..
yardımcı olabilirseniz inanın çok iyi olucak zaten olmadı bir firmaya yaptırmak zorunda kalıcam..
teşekkür ederim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 23-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öyle hazır editleyebileyeceğin hazır örnekler yok maalesef. Zaten çizgileri olsa yeter demişsin. Şunun cizgileri çok zor değil.istersen çok rahat bir şekilde çizebilir hatta daha iyisini bile yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-08-2007 #3
bu sayfanın aynısını tek sayfada yapmakta zorlanmam sayfayı çıkartabilirim.. ama ürün gruplaması sayfa düzenlemesi derken çok karışıyor nasıl söylesem kalite kokmuyor(:
belki hazır şablon şeklinde vardır ve bana yol gösterici olur diye sormak istedim..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 23-08-2007 #4
Bu isteğiniz murat arkadaşımızın dediği gibi olması imkansız herşey ürünlerde biter sonuçta. Murat ın dediği gibi bu göstermiş olduğunuz sayfa tasrımı gibi tasarımlar yapmak basit. Ancak bir parça işin içinde olmanız gerekir diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-08-2007 #5
teşekkür ederim.. ben görüntüsü tatmin edici olsada nizami bir iş çıkaramadığım için yol gösteren bir corel şablonu yada ona benzer birşey bulabilirmiyim diye yardım istemiştim..
bu süre zarfında çoğu sorunumu çözdüm zaten çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
morbeyazajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morbeyazajans

Sanat Yn. / İzmir

Alt 24-10-2009 #6
dostum bu katalog lar katalog değil sen biraz abstarct olan çalışmalara bak kalite kokanlar onlar ayrıca sana şablon atayım beni cebten ara benim ajansım var ordaki grafiker arkadaşları sana yönlendiririm yada firmayı ara ulaşırsın bana 0232 *** ** ** 0530 *** ** ** ben ömer bana burdan ulaşabilirsin firma adı morbeyaz ajans sen denersin olmazsa biz sana çözüm üretiriz saygılar iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
burakceylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakceylan

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-02-2010 #7
morbeyaz ajansın sahibi arkadaş
izmirde işlerim olacak grafik konusunda seninle görüşmek isterim
burak ben

buradan bana ulaşırsan sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
katalog, hazrlama, hakknda, yardma, ihtiyacm, var