Katalog hazırlamak için hangi programı kullanmalıyım ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Katalog hazırlamak için hangi programı kullanmalıyım ? Sponsorlu Bağlantılar prof olarak katalog nasıl yapılır pek bir fikrim yok yapılmış katalog sayfalarını tarayıcıdan çekiyorum PS de düzenleyip MS Publisher ile bu hale getiriorum **** ama bunlaruı kendim elimle ...

furkankan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkankan

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 15-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

prof olarak katalog nasıl yapılır pek bir fikrim yok yapılmış katalog sayfalarını tarayıcıdan çekiyorum PS de düzenleyip MS Publisher ile bu hale getiriorum

ama bunlaruı kendim elimle yapmak istiyorum bunları hangi programla yaparım ürünleri tek tek ekliomuyuz yok sa veritabanı gibi bi yerden mi çekiyoruz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mubarek_oslo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubarek_oslo

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indisign ile...
Bu mesajdan alıntı yap
furkankan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkankan

Webmaster / İstanbul

Alt 19-02-2013 #3
indesign kullandım da biraz karışık geldi bana tablo yapmak vs. çok zahmetli daha kolay bir yöntem yokmudur tablolarda vs.de ürünleri nasıl çekicem ID de ?
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2013 #4
ben adobe photoshop lightroom derim tabi kataloğun kullanım işlevine bağlı.
Bu mesajdan alıntı yap