Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım Sponsorlu Bağlantılar Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşmaya ne :angel:dersiniz? Bu sayfada yayınlayacağım tüm objeler ve figürler vektörel olup, size sonsuz tasarım imkânları sunacaktır. Buradaki her türlü zemin, obje, sticker, ...

fatihbaydogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihbaydogan

Matbaacı / Malatya

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşmaya ne :angel:dersiniz?

Bu sayfada yayınlayacağım tüm objeler ve figürler vektörel olup, size sonsuz tasarım imkânları sunacaktır. Buradaki her türlü zemin, obje, sticker, desen ve benzeri araçları her çalışmada kullanabilirsiniz

beğendiğiniz çalışmaları belirtirseniz sizlere cdr, eps, yada diğer formatlar halinde gönderebilirim...

Arkadaşlar bunlarında hepsi vektörel bunları da sizinle paylaşıcamKatalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım

Arkadaşlar bunlarında hwpsi vektörel bunlarıda paylaşıyorum sizinle[Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım

Arkadaşlar bu çalışmalarda tamamen vektörel buradaki zeminleri, renk geçişlerini, objeleri ve çizgileri istediğiniz çalışmanızda kullanabilirsiniz, kartvizit çalışmaları değil bunlar sizi aldatmasın işte bu linkten de indirebilirsiniz = http://www.sendspace.com/file/pjnim5

gulucan, hangi menüyü yada dosyayı beğendiysen yaz göndereyim, hangisini beğendiğini anlamadım,

karakura12, seni anlıyorum fakat insanların hayal güçleri gördükleri ve duydukları ile oluşur, sen hiç katalog yada diğer ürünleri incelemeden doğuştan tasarımcı olarak doğan biri tanıyormusun Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım

Arkadaşlar beğendiğiniz Bu vektörelleri aşağıdaki linke yükledim, buradan indirebilirsiniz.
Download vektörel objeler.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

reyhan buradan indirebilirsin;Download vektörel objeler.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Arkadaşlar bu beğendiğiniz menülerin vektörelleri, kolay gelsin hepinize...
Download vektörel objeler_menü.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Arkadaşlar bir kısmı bu linkte indirebilirsiniz Download sayı 8.cdr from Sendspace.com - send big files the easy way

Buradan da Vektörel çalışmaların bir kısmını indirebilirsiniz
Download vektörel objeler ve zeminler.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Download 1 VEKTÖREL.rar from Sendspace.com - send big files the easy way
bu liktede bir kısım vektörel çalışmalar var içlerindeki objeler eminim çok işinize yaricaktır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

guloc@n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Balıkesir

Alt 10-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
menüler çok şık..rica edebilirmiyim Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-10-2009 #3
bunları çok beğendim çok işime yarayacaklar rica etsem gönderirmisiniz???
Bu mesajdan alıntı yap
BAYANFİKİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BAYANFİKİR

Grafiker / Ankara

Alt 10-10-2009 #4
Çok faydalı bi konu başlığı açılmış umarım bol bol vektörler paylaşırızKatalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 10-10-2009 #5
Çok faydalı bi konu başlığı açılmış umarım bol bol vektörler paylaşırızKatalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım

Arkadaşlar, ben faydalı bir konu olduğunu düşünmüyorum.
Hayal gücünüzü kullanın daha farklı tasarımlar yapın. Böyle başkasının tasarımlarını kullanarak kartvizit katalog felan yaparsanız hayal gücünüzü kaybedersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-10-2009 #6
teşekkürler hemen indiriyorum
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2009 #7
paylaşımlar için çok teşekkürler Katalog, insört ve broşür zeminleri paylaşalım
Bu mesajdan alıntı yap
abdurrahmanerd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdurrahmanerd

Grafiker / Antalya

Alt 11-10-2009 #8
bu çalışmaları bana cdr olarak yollayabilirmisin kardeşim..?
Bu mesajdan alıntı yap
by_stk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_stk(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2009 #9
yüzsüzlük yapmak ıstıyorum ve hpsını ıstıyorumm cok guzel seyelr bunlar tesekkur edrım
Bu mesajdan alıntı yap
adilakyuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adilakyuz

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-10-2009 #10
evet bende istiyorum. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları