Katalog kapağı çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog kapağı çalışmam Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞLAR BİR FERFORJE FİRMASI İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUM KATALOG KAPAĞI ÇALIŞMALARIMDIR LOGOYA ALTIN VARAK YALDIZ VE GOFRE UYGULANACAKTIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.....

Katalog kapağı çalışmam
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Katalog kapağı çalışmam

Alt 19-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog kapağı çalışmamKatalog kapağı çalışmamKatalog kapağı çalışmamKatalog kapağı çalışmam
ARKADAŞLAR BİR FERFORJE FİRMASI İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUM KATALOG KAPAĞI ÇALIŞMALARIMDIR LOGOYA ALTIN VARAK YALDIZ VE GOFRE UYGULANACAKTIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.. Katalog kapağı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Baskısı iyi bir matbaa ve işçilği düzgün bir baskı ustası ile en son kapak düzgün basılırsa çok ideal bence.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2010 #3
emeğine sağlık çok beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-10-2010 #4
tşk.ederim yorumlarınız benim gerçekten çok önemlidir.. Katalog kapağı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
taskintas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taskintas

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2010 #5
arkadaşlar ben de bir katolog yapıcam ve baskıya göndericem. Çalışmam da kabartma ve gümüş varak var. Bunları nasıl belli edebilirim, nasıl gösteririm tasarımımda? Yani kabartma olduğunu nasıl belli edicem. Notmu düşücem. Yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
hakanyamaner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanyamaner(31)

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2012 #6
emeğinize sağlık ama benim fikrim ise 3. çalışma dieğrleri biraz karışık geldi göüme boğuyor gibi durdu
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet UÇAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet UÇAR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-08-2012 #7
bence vektörel nesnelerden ziyade tek bir görsel üzerinde çalışsaydın daha farklı bir çalışma ortaya çıkabilirdi. yine de emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
hsyngl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngl

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2012 #8
1. ve 3. çalışmayı güzel markaya değilde desenlere gofre uygulamayı düşündünüz mü?
Bu mesajdan alıntı yap