Katalog kapak çalışmam.(2008)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog kapak çalışmam.(2008) Sponsorlu Bağlantılar Elektro Marketin tüm ürünlerini barındıran (Tahmini 150-170 sayfalık ) ürün kataloğun kapağıdır. Kırım ve kesim kroslarının gösterilmemiş halidir arkadaşlar 1nci çalısmam işverenin tercihi, 2nci çalışmam bir arkadasıma renk ...

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elektro Marketin tüm ürünlerini barındıran (Tahmini 150-170 sayfalık ) ürün kataloğun kapağıdır.
Kırım ve kesim kroslarının gösterilmemiş halidir arkadaşlar

1nci çalısmam işverenin tercihi,
2nci çalışmam bir arkadasıma renk farkını göstermek icin Katalog kapak çalışmam.(2008)
3ncü çalımam da benim tercihimdi.

Sırtlık dahil edilmiş halidir. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.:angel:Katalog kapak çalışmam.(2008)1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oley siyah çalışmalar...Katalog kapak çalışmam.(2008)Katalog kapak çalışmam.(2008)Katalog kapak çalışmam.(2008)iki tarafıda görünce karışık göründü gözüme ama tek taraflı düşününce gayet güzel..ama çok desen kullanmamışmısın arkadaşım...desenlere verdiğin gölgenin değerlerini bişraz daah düşürsen...Katalog kapak çalışmam.(2008)umelsan mı ümelisan mı araya verdiğin efektte kafa karıştırıcı...Katalog kapak çalışmam.(2008)eline sağlık..kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
erateam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erateam

Karikatürist / Aydın

Alt 23-08-2008 #3
Ellerinize sağlık. En iyisi 3. bence
Bir tek firma ismi daha belirgin olursa iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle E harfine vuran parlama efekti yüzünden firma ismini okumakta zorlandım çünkü
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #4
oley siyah çalışmalar...Katalog kapak çalışmam.(2008)Katalog kapak çalışmam.(2008)Katalog kapak çalışmam.(2008)iki tarafıda görünce karışık göründü gözüme ama tek taraflı düşününce gayet güzel..ama çok desen kullanmamışmısın arkadaşım...desenlere verdiğin gölgenin değerlerini bişraz daah düşürsen...Katalog kapak çalışmam.(2008)umelsan mı ümelisan mı araya verdiğin efektte kafa karıştırıcı...Katalog kapak çalışmam.(2008)eline sağlık..kolay gelsin...
merci ZUCKER.. gölgeleri evet birazdaha düşürmem lazım çalışmada 40 yeterli göründü ama jpg de biraz daha belirginleşiyor. Firma ÜMELSAN ve logoları bu yapacak birseyim yok Katalog kapak çalışmam.(2008) Katalog kapak çalışmam.(2008)

Ellerinize sağlık. En iyisi 3. bence
Bir tek firma ismi daha belirgin olursa iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle E harfine vuran parlama efekti yüzünden firma ismini okumakta zorlandım çünkü
sana katılıyorum kardesim ama müşteri 1 i secti Katalog kapak çalışmam.(2008)
E kısmına gelince onu bir düşüncem.Zaten 3 haftam var icerikle uğraşıyorum buaralar. Teşekkürler yorumlarınız icin.:angel: sizede kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2008 #5
arkadaşım çalışmalarındaki desenler ile ürün kataloğu arasında bir bağ kuramadım ben. ayrıca firmanın ismi okunmuyor ve bir elektrik firması olduğunu anlamak o kadar kolay değil. bence üst şeritte kullandığın görselleri daha büyük yada tam sayfa yaparak yola çıkarsan daha dikkat çekici bir çalışma olur. kendini fişe takan ampul çok güzel tam sayfa olsa süper olur. bence tabi... iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #6
arkadaşım çalışmalarındaki desenler ile ürün kataloğu arasında bir bağ kuramadım ben. ayrıca firmanın ismi okunmuyor ve bir elektrik firması olduğunu anlamak o kadar kolay değil. bence üst şeritte kullandığın görselleri daha büyük yada tam sayfa yaparak yola çıkarsan daha dikkat çekici bir çalışma olur. kendini fişe takan ampul çok güzel tam sayfa olsa süper olur. bence tabi... iyi çalışmalar.
insert çalışmalarında aynen dedigin uygulamayı kullanıyorum kardesim teşekkür ederim.
bu seferki calısmamda değişik ve sadece birkac ufak resimlerle ,firmanın kendi ismiyle bir kapak yapmayı düşündüm. Zaten beğenildi. Ama son fişe takan ampul olayı hoşuma gitti denerim uyarsa yine paylaşırım Katalog kapak çalışmam.(2008) tekrardan sağol yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalişmam, çalışmam, çalışmam2008, kapak, katalog